Asla Asla Deme

Never Say Never Again

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Asla Asla Deme
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.0 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (61 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

1965 yapımı James Bond filmi Thunderball'un bir yeniden yapımı olan Asla Asla Deme, Bond rolünün ilk ve belki de en iyi aktörü olan Sean Connery'i bir kez daha tehlikeli görevlere sokuyor.

Ölümcül SPECTRE organizasyonu, bu kez dünayı yoketmekle tehdit etmektedir. Örgütün 2 numaralı adamı olan Maximilian Largo, 2 nükleer başlıklı füze ele geçirmiştir ve 1 numara Blofeld, NATO'yu, füzeleri büyük şehirlerde patlatmakla tehdit etmektedir.

İngiliz Gizli Servisi, SPECTRE konusunda en tecrübeli ajanları olan 007'i tehlikeyi engellemekle görevlendirir. Bond ve Largo arasında nefes kesici bir savaş başlar.

Filmin ilgi çekici yanlarından biriyse, Bond kızları olarak Barbara Carrera ve Kim Basinger'ın rol almış olması. Asla Asla Deme - Never Say Never Again

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Ay harekatı adlı james bond filmiyle hiç bir ortak noktasını yakalayamadım. 6/10

  • Sean connery filmde biraz hantal kalmış.Onun dışında film klasik bond filminin taşıdığı özellikleri taşımıyor.Mesela bond ekrana ateş etmiyor biraz sıkıldığımıda belirtmeliyim.zaten beklenen ilgiyi görmedi.Karar sizin.7/10

  • Sean Connery'nin Roger Moore'dan daha genç olmasına rağmen ondan çok daha yaşlı görünmesini anlayamıyorum.A view to a kill'de Roger moore 58 yaşındaydı,Connery burda 52 yaşında ama Moore ondan çok daha atletik ve genç görünüyo.Filme gelince hantal ve çok yaşlı görünün bi James Bond'dan ne kadar beklenebilir ki?En başında Bond çıkıp ekrana ateş edicek diye beklerken o da olmadı.Bi de Thunderball'u daha önce izlediyseniz, aynı konulu bu filmi izlerken daha da sıkılırsınız.Aynı konu,daha kötü oyunculuk ve sıkıntı.Verdiğim paraya yazık oldu.

  • Barbara Carrera bence filmin en iyi unsuruydu.Hatta Bond rolündeki Sean Connery'den bile daha karizmatik ve ilgi çekiciydi.Bence en iyi Bond kızlarından biri.Hatta en iyisi...

  • çok güzel ve anlamlı bir filmdi

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Asla Asla Deme filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Asla Asla Deme filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir