Asla Pes Etme

Never Back Down

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Asla Pes Etme
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.3 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (382 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

10 milyonlarca dolar değerinde malikaneleriyle Orlando kenti, Iowa kökenli Jake Tyler için hayalleriyle ve anılarıyla başbaşa kalacağı bir yer gibidir. Amerikan Rüyası'nı temsil eden bu kentin ayrıcalıklı gençlerinin ise hayattan hiçbir beklentisi kalmamıştır. Pahalı otomobillerine binerek hava atarlar, bikinileri ve tokyolarıyla sokaklarda gezinirler.

Iowa'dayken futbol takımının yıldız oyuncusu olan Jake, bu yeni kentte tam bir yabancı gibidir. Sessiz ve çekingen mizacı; çevresinde kaba ya da kılıksız olarak algılanan giyimiyle "yeni gelen çocuk" muamelesi gördüğü için ilk etapta arkadaş edinemez.

Ryan adlı kabadayı ruhlu bir gençle istemeden kavgaya tutuşmak zorunda kalan Jake dövüşü kaybedince de çevresi tarafından aşağılanmaya ve küçümsenmeye başlar.

Ancak Jake'in iyi kalpli sınıf arkadaşı Max, onda bir şampiyon ruhu görmektedir. Jake'e kısaca MMA olarak bilinen karışık savunma sanatları sporundan bahseder. Sonra da onu bu sporu öğreten kendi koçu Jean Roqua ile tanıştırır.

Bu sporu öğrenmeye başlayan Jake'in, MMA'nın bir sokak dövüşü olmadığını, başlıbaşına bir sanat olduğunu fark etmesi uzun sürmez.

Asla Pes Etme - Never Back Down

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Eski Karate Kid filmlerinin yeni versiyonu gibiydi.Daha ilk sahnesinden itibaren filmin nasıl ilerleyeceği,nasıl biteceği anlaşılıyor, klişe senaryolardan yani...Ama malum partiler,güzel kızlar,ortam falan ve gençliği gaza getiren bir film olunca;bir kesim tarafından harika bir filmmiş gibi görülebiliyor...Sıradan filmlerden ama çok da kötü değil hani...6,0 / 10

  • mükemmel bir film!!!ayrıca blood and bone filminide bu filmi beğenenlere tawsiye ederimzewkle izlenir ikiside!

  • Lafı fazla uzatmaya gerek yok klasik bir dövüş filmi her zamankinden, istediğimfarklılığı bulamadım. Herkes müzikler hoş demiş ama müziklerde klasik her zamankinden. Müziklerinin güzel olduğu bir film istiyorsanız o zaman watchmeni izleyin. 10/5

  • 80 ve 90 larda daha iyi yapılıyordu bu filmler.Senaryoları çok iyi olmasa da dövüş sahneleri tatmin ediciydi en azından.Bunda ikisi de yok.Sadece birkaç müzik var.

  • 8/10...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Asla Pes Etme filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Asla Pes Etme filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir