Balistik

Ballistic: Ecks vs. Sever

1 kişi izlemiş. | 1 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Balistik
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 5.3 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (289 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Uluslarası casusluk, ülkelerin güvenlikleri ve haberalmaları için can alıcı rol oynamaktadır. En iyi ajanların gerçek kimlikleri bilinmese de bu savaşın en önemli anahtarlarıdır.

Araştırmalar, mikroskobik boyutta bir suikast cihazı üretildiğini ortaya koyar. Küçük cihaz, kurbana enjekte edilmekte, komut gelene kadar vücutta beklemekte ve düğmeye basıldığında taşıyıcısını iz bırakmadan öldürebilmektedir.

Doğal olarak bu cihazı ele geçirmek, bütün büyük güçlerin amacı haline gelmiştir. Sadece iki ajan, bu mücadeleyi başarabilecek kadar yeteneklidir. Sever (Lucy Liu) olarak bilinen dişi ölüm silahı ve ona karşı eski FBI ajanı Jeremiah Ecks (Antonio Banderas).

Birbirlerine karşı ölümüne bir rekabete girişen ajanlar, hedefe yaklaştıkça aslında yem olduklarını farkederler ve sadece birbirlerine güvenebileceklerini anlarlar.

Kaos olarak da bilinen Tayland'lı yönetmen Wych Kaosayananda tarafından çekilen film, yönetmenin Hollywood'daki ilk filmi. Ülkesinde çektiği Fah adlı film, ülkenin en yüksek bütçeli filmi olarak gösterime girdikten sonra büyük başarı yakalamış ve yönetmene Hollywood kapılarını açmıştı.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • silahli çatışma sahnesi ve kovalamaca sahnesi dışında içi boş bir aksiyon filmi. berbat

  • kesinlikle hayatımda izlediğim en kötü film kocaman bir 0

  • Vasatı aşamayan başarısız bir yapım. Banderas ve Liu bile kurtaramamış. Maalesef vakit kaybı. 3/10

  • Banderas ve Lucy Liu'ya yakışmayacak kalitede, vasatı aşamayan sıradan bir aksiyon filmi. Başta konu yeterince anlatılmadığı için aksiyon sahnelerini de kim iyi kim kötü bilmeden boş boş izliyorsunuz. Klişelerle dolu klasik bir aksiyon. Vakit kaybı.

  • Bekelemezdim böylesini kötü kötü kötü.....Diyecek başkada birşey yok.Sırf aksiyon olsun diyede izlenecek bir film değil.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Balistik filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Balistik filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir