Bana Söz Ver

Promise Me ThisZavet

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Bana Söz Ver
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.3 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (270 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Tsane, dedesi ve inekleri Cvetka ile bir tepede yaşamaktadır. Bir gün dedesi ölmek üzere olduğunu söyler, Tsane'a Cvetka'yı satması için söz verdirir. Tsane, eline geçen parayla kutsal bir heykelcik alacak ve en önemlisi eve bir gelin ile dönecektir. Tsane, ilk sözünü yerine getirir, fakat dedesi ölmeden bir eş bulabilecek midir? Tam bu sırada, okula her zamanki gibi geç kalan Jasna ile karşılaşır.

Kusturica'nın renkli ve tempolu filmlerinden bir yenisi olan Bana Söz Ver, eğlenceli, komik, romantik ve şiirsel bir hikaye.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • dededen: Şehirler insanların gördükleri herşeyi alması için kurulmuştur :)

  • Bu filmi izlemek için Kusturicayı bilmek gerekir, onu-ruhunu bilmeden izlemek bence boş bir uğraş olur. Puanının düşük olması da büyük ihtimal bundan dolayıdır. Diğer filmlerine göre farklı bir tarzda olmuş olsa da film yine de çok güzel!

  • Kusturicanın en iyi filmi olmasa da, sevenlerinin asla kaçırmaması gerek (Finale ayrica dikkat!)

  • Haa bu arada; filmin müzikleri kesinlikle harika. Filmi izledikten hemen sonra edindim bir tane Soundtrack albümü :)))

  • Epeydir merak ediyordum nihayet izleyebildim Bana Söz Veri :)))Yazmaya başlamadan önce filmle ilgili yorumları okudum, herkes kendine göre yazmış birtakım şeyler, kimisine katılmak mümkün değil, kimisi ise isabet kaydetmiş kanımca. Baştan kabul etmek lazım, absürt bir film Promise Me This. Lakin bu yönünü ile eleştirmek yersiz olur, zira Kusturica da aksini istememiş zaten. Bunu kabullenen izleyiciler sanıyorum epeyce eğlenmişlerdir filmde; benim gibi :))) Film absürt ama kendi içinde kesinlikle tutarlı ve gayet de iyi bir hikayesi var aslında...Çoğu kişide okudum -ki doğru- filmdeki kimi espriler hakikaten de çok banal ve hatta kaba. Ancak bana göre tahammül sınırlarını aşacak kadar değil. Her ne kadar banal ve kaba olsa da, esasen toplumsal birtakım gerçeklik bunlar da (örneğin hayvanlarla cinsel ilişki gibi)...Filmle ilgili bir yargıya varmak gerekirse, bence gayet eğlenceli ve akıcı bir film, çoğunlukla da sürükleyici. Ancak bu tip filmlerden hoşlanmayan izleyici kitlesi için de tam bir felaket olur Bana Söz Ver :)))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Bana Söz Ver filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Bana Söz Ver filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir