Bananas

0 kişi izlemiş. | 1 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Bananas
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.6 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (16 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Yeni tüketici ürünlerin denekliğini yapan Fielding Mellish, yüzeysel ve apolitik bir insandır. Politikayla son derece yakından ilgilenen eylemci Nancy ile tanışır ve kısa süreli bir aşk yaşarlar. Bu esnada Latin Amerika'da yaşanan diktatör rejimi, eylemcileri ayağa kaldırır. Nancy de bunlardan birisidir ve beraber olduğu erkeğin de lider ruhlu ve politikayla ilgili olmasını ister. Bu yüzden ilişkilerini bitiren Nancy, Mellish'in dünyasını alt üst eder.

Fellish bunun üzerine San Marcos'a gider. Yanlışlıklar ve bir seri komik olay sonucu kendisini San Marcos'daki eylemcilerin yeni lideri ve San Marcos'un başkanı olarak bulur.

Woody Allen'ın politik komedi türünü denediği bu üçüncü sinema filminde, mizahın yanı sıra güçlü bir medya eleştirisi de mevcut. Bananas - Bananas

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Woody Allenın politik komedi türünü denediği sağlam bir komedi. 10/8

  • Aşırı doz ama kaygısız mizahı, ince göndermeleri, süper replikleri ve bir dolu komik sahnesiyle izlediğim en eğlenceli ve apolitik Woody filmi diyebilirim, 2. filminde gelecekte ne denli başarılı iş çıkartacağını anlamış olsalar gerek. 9/10

  • Woody Allenın arada kalmış filmlerinden , pek çok kişi farkında değil ama böyle bi mizaha sahip film kaçırılmamalı (Syvester Stallone bi sahnede gözüküyor)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Bananas filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Bananas filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir