Batman Dönüyor

Batman Returns

1 kişi izlemiş. | 1 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Batman Dönüyor
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 8.5 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (768 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

İlk filmde Joker'in planlarını altüst etmiş olan Batman'in karşısında şimdi de Penguen durmaktadır. Bir hilkat garibesi olduğu için, Gotham'ın saygın ailelerinden birinin tek çocuğu olduğu halde soğuk bir kış günü şehir parkına terkedilen Penguen (Davy Devito), hayatta kalmış ve şimdi de şehrin gözünde en sevilen insan olmak için her şeyi göze almıştır.

Kirlenmiş işadamı Max Schreck (Christopher Walken), Penguen ile işbirliği yaparak onu vali seçtirme yolunda Batman'i kurban etmek konusunda kararlıdır. Bu arada Schreck'in dağınık asistanı Selina(Michelle Pfeiffer) kirli çamaşırlarını yanlışlıkla öğrendiği patronu tarafından haince binadan aşağıya itildiğinde, karmaşanın ortasına yeni ve cazip bir karakter doğar: Catwoman - Kedikadın. Bu sonuncusu, Batman'le aynı kimlik bunalımlarını taşıyan ve fazladan, epeyce de çatlak bir tiplemedir.

Tim Burton'ın ikinci Batman denemesi, ilki kadar olmasa da, kuşkusuz hayranları tarafından hevesle kucaklanmaktadır. Kedikadın kostümü içerisindeki karşıkonulamaz Pfeiffer, Penguen Devito, tam rolünün adamı Walken, geliştirilmiş Batmobil gibi sosları da olan nefis bir Gotham seti içerisinde kusursuz işleyen, stilize bir rüya... Çizgi romanların sinema ve TV uyarlamalarına adanmış forum alanı için tıklayın!

Batman Dönüyor - Batman Returns

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • kedikadın saçmalığı ne kedi kadın iiiiğğğğğğğğğğğğğğğrrrrrrrreeeeeeeeeennnnnnnçççç

  • tim abimize demişlerki bak yaptığın filmin ilki tuttu devamıı getirelim.e sinemasever dostlarım biliyorsunuuzki tim abimiz kolay kolay devam filmi çekmez.mırın kırın etmiş ama sonunda kabul etmiş.sonra sinemadan anlamıyan insanlar yüzünden ikinci filme pek giden olmamış. yapımcı gelmiş üçüncü filmi başka yönetmen alacak demiş ve dediğinide yapmış.bu masalın devamını sinemasever olan biliyor zaten.demekki neymiş,,, tim abimize yamuk olmaz.

  • Burtonun çektiği ilk batman filmiyle arasında dağlar kadar fark var bence. Bu film çok güzel olmuş , penguen özellikle:)

  • Tim Burton kendine bikez daha hayran mı bıraktı beni neyaptı ki?!

  • Batman Returns iyi hoşta be kardeşim bu Michael Keatondan da Batmanmi olur ya.Bir insan bir role bu kadar uyumsuz olamaz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Batman Dönüyor filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Batman Dönüyor filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir