Beş Engel

The Five ObstructionsDe fem bensp

0 kişi izlemiş. | 1 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Beş Engel
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.7 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (112 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Jorgen Leth, Lars von Trier'in en favori yönetmenlerindendir. Trier, Leth'in yıllar önce çektiği kısa film Perfect Human'ı (Kusursuz İnsan) bir başyapıt olarak tanımlamaktadır. Trier şimdilerde Haiti'ye taşınmış, huzurlu bir hayat süren yönetmen Leth'i sarsmak ve onu kendine getirmek için bir proje geliştirir!

Leth'in, Perfect Human'ı her bir aşaması Trier tarafından kurgulanmış, beş farklı şekilde yeniden çekmesi gerekecektir. Ortaya çıkan bu benzersiz ve deneysel çalışma, her iki yönetmenin de hem sinemayı hem de kendilerini sorguladıkları eğlenceli bir oyuna dönüşür.

Beş Engel - Five Obstruction, The

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • bütün sinema bölümü öğrencilerinin izlemesi gereken bir proje... aynı zamanda sinema ustalarına bir saygı da taşıyor içinde... sinema sanatı, yorum, anlamlandırma, özgünlük ve tüm bu eksenler projenin sorguladığı başlıklar.. 7/10

  • İyi bir yönetmen olmak kesinlikle yetenek gerektiren bir şey. Farklı düşünmeyi, yaratıcılığın sınırlarını zorlamayı ve iyi yönetmenliği, yeteneği, yeteneği, yeteneği bu filmde görebilirsiniz. (Belegeselimsi bu) Film bazı yerlerde sıkıcılaşabilir; ama sinemayla ve yönetmenlikle ilgileniyorsanız bu filmi izlemelisiniz.

  • izledikten sonra sinema ve sinemacilik ile ilgili bazi seylerin kafamizda daha bir belirginlesmesini saglayan belgesel kivamindaki hos film.

  • trier kendisini öyle ustaca anlatmış ki hayran olmamak imkansız.'beş engel', trier'in iç dünyasına girmek için harika bir klavuz... hayranlarının kaçırmaması gereken bir film.

  • sinemayla ilgilenenlerin kesinlikle izlemesi gereken ders niteliğinde bir film,özellikle animasyon denemesi şahane

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Beş Engel filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Beş Engel filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir