Beş Şehir

0 kişi izlemiş. | 1 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Beş Şehir
7 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 5.2 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (63 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Aydın, mecburi hizmetini tamamlayıp İstanbul'a tayin olmuş bir polis memurudur. Henüz yeni yerleştiği şehre alışmaya çalışırken, Beyoğlu'ndaki bir şekerci dükkanında çalışan Mehtap'a gönlünü kaptırıverir. Fakat ne yapsa onun dikkatini çekemez. Tıpkı, oyuncak trenler satarak yaşamaya çalışan eski hukuk öğrencisi Şevket'in, aynı şekerci dükkanında part‐time çalışan Dilek'in dikkatini çekemediği gibi…

Dilek ise boğuştuğu bir belayla baş edemeyince, memleketine, Eskişehir'e döner. Fakat burada, babası Tevfik Öğretmen'in sebep olduğu öyle büyük bir aile buhranıyla karşılaşır ki, bir an önce ölmenin en iyisi olduğunu düşünmeye başlar.

Tam bugünlerde Dilek'in karşısına, İstanbul'da tutunamayıp memleketine dönen Aydın çıkar ve kontrolsüz arzusunu Dilek'e yöneltir.

Çekimleri İstanbul'un ardından Afyon ve Eskişehir'de mayıs sonuna kadar devam eden 'Beş Şehir'in yönetmenliğini Polis filmiyle tanınan Onur Ünlü, görüntü yönetmenliğiniyse Meleğin Düşüşü ve Beyaz Melek gibi filmlerin ödüllü görüntü yönetmeni Eyüp Boz üstleniyor.

Türkiye'nin sayılı plastik makyaj sanatçılarından, makyöj Derya Ergün ise dünyada nadiren uygulanan bir makyaj tekniğiyle filmin sürprizlerinden birine imza atacak.

Beş Şehir -Beş Şehir

GaleriYorumlar
  • farklı yapısıyla beğendiğim bir film. onur ünlünün diğer filmlerinden daha öne çıkıyor. tavsiye ederim...

  • son dönemlerde izlediğim en iyi filmdi.bu puanı alması çok garip.kesinlikle izlenmeli.10/10

  • Onur Ünlü yine yapacağını yapmış. Çok iyi bir iş çıkarmış yine. Kesinlikle harika olmuş. Özellikle kendisini sevenler kaçırmasın.

  • ben bu filmi hiç beklenti olmadan gittim ve iyiki gitmişim diyorum... çok iyiydi hele ki Ahmet Kayanın sesinden "Beni Vur " u duyunca film ayrı güzel olmuş...

  • bir film en başta gerçekcilik, inandırıcılık hissi vermeli benim için.bu filmin özellikle filmin temposunun artması gereken yerlerde inandırıcılığın zerrresi yok. yönetmenin tarzı dşye bir filme iyi film diyemezsiniz. kaliteli oyunculuklar dram adı altında harcanmış adeta. büyük hayal kırıklığı

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Beş Şehir filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Beş Şehir filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir