Bir Kadın... Bir Erkek... Ve...

And Now... Ladies and Gentlemen...

0 kişi izlemiş. | 1 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Bir Kadın... Bir Erkek... Ve...
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 5.6 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (41 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Bir İngiliz gangster olan Valentin, muhteşem bir yatla Fécamp'tan denize açılarak dünya turuna çıkar. Bazıları hayatını sonlandırmak için denize atlar; Valentin ise yeni bir hayata başlamak için denizi seçmiştir. Amacı izini kaybettirip geçmişini geride bırakmaktır.

Kılık değiştirmekte usta olan ve biraz Arsen Lupin'i, biraz Frégoli'yi anımsatan tarzıyla Valentin, dünyanın en ünlü büyük mücevher dükkanlarını soyarak bu alanda tarihe geçmiştir.. Blöf ve mizahtan başka silahı olmayan Valentin, kendi kendine bir gün çaldığı malları sahiplerine iade edeceğine dair söz vermiştir.

Bu arada eski bir caz şarkıcısı olan Jane, Fas'ta bir otelde yaşamı umursamayan kişilere usul usul "Kendi Şarkılarını" söylemeye çabalamaktadır.

Yazgıları kesişmeye mahkum, yaşamı ellerinin arasından kayıp gitmiş olan bir kadın ve ölümle alay eden bir erkek... Her ikisinin de ortak saplantısı geçmişi unutmaktır.

İnatçı polisler, gelip geçmiş sevgililer, yollarına çıkan kadınlar, erkekler... Aralarında dağlar ve denizler olan, aşka dair her şeyi unutmuş bir kadınla bir erkek arasında geçen olağanüstü bir aşk hikayesi...

Bir Kadın... Bir Erkek... Ve... - And Now... Ladies and Gentlemen

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • filmi izlerken çok keyif aldım ben.jeremy irons ve patricia kaas birbirlerini çok iyi tamamlamışlar bence.klasikleşebilecek bir film olmasa da sırf müzikleri ve oyuncuları için tekrar izlenir..

  • Fransız filmlerinden hoşlananlar için şiirsel anlatımıyla muhteşem bir film!Romantik,duygusal ve pozitif enerji veren...

  • Rezalet bir film. Tek güzel yanı o muhteşem şarkılar!..

  • bence başarısız bir yapım..Ne çekim, ne konu, ne oyuncular..uyuduğum nadir filmlerden biridir..paranız bolsa gidin,kısıtlıysa boşverin arkadaşlar..değmez.bence tabii...

  • Bir Kadın Bir erkek ve... SIKINTIBir aşk filminde sanat yönetimini tatmin etmek amacıyla bir film nasıl yüze göze bulaştırılır ve bu yapılırken sanat yönetimi de nasıl saç baş yoldurur görmek isteyenlere.Kimseye tavsiye etmiyorum Jeremy Irons tan da eskisi gibi kaliteli yapımlarda oynamasını diliyorum.Nerede o eski aşk filmleri...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Bir Kadın... Bir Erkek... Ve... filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Bir Kadın... Bir Erkek... Ve... filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir