Bir Kadının Seks Günlüğü

Diary of a Sex AddictDiario de una ninf

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Bir Kadının Seks Günlüğü
18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
Cinsellik
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.4 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (166 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Val iyi eğitimli, yöneticilik yapan, çekici, duygusal ve genç bir kadındır. Tüm bu olumlu özelliklerinin yanında Val'in hayatını oldukça zorlaştıran bir bağımlılığı vardır. Bir nemfoman yani seks bağımlısı olan bu genç kadın doyumsuz cinsel açlığını gidermek için farklı insanlarla ilişki içine girer.

En saf duygularını ve en samimi itiraflarınıysa kişisel günlüğünde saklar. Kiminle ve ne zaman isterse birlikte olan bu genç kadın için seks bir yaşam biçimi haline gelmiştir. Bu yaşam tarzı onu aşkın ve hayat kadınlığının en uç noktalarına götürür.

Film Valérie Tasso'nun kendi hayatından esinlenerek yazdığı ve çok tartışılan romanından uyarlandı. Tasso da üst düzey bir yöneticiyken kendini sekse adamaya karar verir ve bu merakı sonucunda 6 ay boyunca üst sınıf bir fahişe olarak çalışır. Yazar bu tecrübesiyle seksin karanlık tarafını ve insan ilişkilerinin samimi yönlerini keşfettiğini söylüyor. Bir Kadının Seks Günlüğü - Diario de una ninfómana

GaleriYorumlar
  • gayet sürükleyici bi film...ben beğendim..

  • Türk toplumumuzdaki yaşanan cinsel hayatı düşündüğümde halkımızn filmi izledikten sonraki yorumlarına da ancak bu kadar gülebilirdim ..konu saptırılmış ve ulaşması gereken msjı malesef bi kaç sinema sever kişi kavrayabilmiş :( yazık !!! Görmek İstediğiniz Gibi Bakıyorsunuz

  • siyasi sahnelerin hatrına 7/1o siyasi dediysek...

  • Mesaj verme kaygısı yüksek fazlası ile cürektkar bir film.10/5

  • Bu arada filmden bir şey anlamamasına rağmen etkileyici diyen arkadaşlar verilen mesajı bize de söylesinler de filmi boşuna izlememiş olalım.Filmin başında kadın önüne gelenle yatıyordu.Filmin sonunda da aynı şey devam ediyordu.Yani bir yere varmayan saçmasapan bir film.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Bir Kadının Seks Günlüğü filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Bir Kadının Seks Günlüğü filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir