Bir Zamanlar Batıda

Once Upon a Time in the WestC'era una volta il West

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Bir Zamanlar Batıda
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 8.5 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (296 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Öykü, Jill McBain'in yeni evlendiği varlıklı bir Irlanda'lı olan kocası Brett McBain'in yanına gitmek üzere yol çıkmasıyla başlar. Ancak, Jill'i çiftlikte Frank'in adamları tarafından öldürülen kocasının cenazesi beklemektedir.

Beklenenin aksine, çiftlikte kalmaya karar veren Jill, kendisini yok etmeye çalışan Frank ve korumaya çalışan iki erkek Cheyenne ve Harmonica arasında bulur. Harmonica'nın da Frank'le görülmemiş bir hesabı vardır...

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • doğru kişiler, doğru oyuncular ve doğru hikayenin buluştuğu ender filmlerden.

  • bazıları hiç beğenmedim sakın seyretmeyin diyor.beğenmeyen olabilir saygı duyarız ama başka birine kimse ne yapacağını söyleyemez.bazı arkadaşlar sağlam karakterler yok diyor..Filmde Çeyen rolündeki Jason Robards oscarlı aktök olmasının yanında nerdeyse bütün sülalesi de aktördür.. Gazap üzümleri,12 kızgın adam filmlerinden tanıdığımız Henry Fondayı zaten uzun uzadıya anlatmaya gerek yok..Ata binişi filmin sonunda at üstünde salınarak gelişi... bu gün bir aktör tarafından becerilemez..Kısacası Dolar Üçlemesi filmlerinden çok daha büyük ustalar bu filmdedir. Ancak eskiler bilebilir bunu..Beğenmeyenlere de sözüm ancak tarzı olanlar izler ve anlar bu filmi.. Zaten şu zamanda çoğu kişi recep ivedik seyreder ancak..

  • Açıkçası "Dolar Üçlemesi" serisinin (Bir Avuç Dolar - Birkaç Dolar İçin - İyi,Kötü,Çirkin) yanında çok vasat kalan bir film.Öncelikle bu filmde bahsettiğim üç filmdeki kadar sağlam karakterler yok, temposu çok ağır, süresi gereğinden fazla uzun, 3 saat boyunca izleyici bunaltan gereksiz sahnelerle dolu...Evet bu filmin de senaryosu olsun yönetmeni olsun, müzikleri olsun yapan aynı isimler ama Dolar Üçlemesindeki herhangi bir filmin 10 dakikasını şu filmin tamamına tercih ederim.Efsane Western serisinin ardından gelen bu yapım yavan,tatsız olmuş.5,0 / 10(Kişisel yorumumdur, beğenenlere saygım sonsuz)

  • Oldukça ağır bir tempoda ilerleyen bu yüzden herkese hitap etmeyebilir.Bana göre çok güzeldi.Yağlı boya tablolar gibi insan yüzleri,anlamlı sessizlikler,kamera açıları,müzikler,az ve öz konuşmalar vb. mükemmeldi.Spagetti westernler çok güzel

  • charles bronsona hayranlığım bu filmle başladı.henri fondayı zaten 12 kızgın adam filminden tanıyoruz.oyunculuklarıyla,müzikleriyle,kurgusuyla çok kaliteli bir western filmi.süresi uzun ama genel olarak baktığımızda gerçek bir başyapıt.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Bir Zamanlar Batıda filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Bir Zamanlar Batıda filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir