Birkaç Dolar İçin

For a Few Dollars MorePer qualche dollaro in pi

0 kişi izlemiş. | 6 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Birkaç Dolar İçin
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 8.9 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (478 oy) sen de oy kullan!

 Yorumlar
  • hastası olunan aktörün hastası olunacak filmlerinden bir tanesi. senaryo ve dengeler müthiştir. final sahnesi tek kelimeyle enfestir .

  • tanıdığım en karizma kovboy eastwoood. sanmıyorum başaka bir insana kovboyluk bu kadar yakışır iyi kötü çirkini izlediyseniz bu filmi izlemeden geçmeyin izlemediyseniz ve hiç kovboy filmi sevmiyorsanız bu filmin ize kesinlikle sevdireceğine eminim

  • Saat sesi müthişti

  • Serinin 2.filmi olan bu yapımda kalitenin ve heyecanın arttığını görmekteyiz...1.film de gayet güzeldi ama bu film üstüne katarak ilerlemiş...Ayrıca serideki 3 film arasında en şahane müzikler bu filmdedir.Hikayeye,filmin ambiansına çok uyumlu, olağanüstü güzellikteki melodiler hakim film boyunca...3.film olan The Good The Bad and The Ugly yapımının " Kötü " rolündeki Lee Van Cleefin seriye katılması ile nasıl bir etki yarattığı ortada.Bu filmde iyi bir karakteri canlandırıyor ve filmin karizmasını yükselten değerlerden biri olarak öne çıkıyor.Sonuç olarak sinema tarihinin en iyi Western filmlerini içeren Dolar Üçlemesinin yine kaliteli yapımlarından biri, izlememek olmaz!

  • Leonenin tüm westernleri gibi bu film de masalsı bir havada geçiyor.Kamera açıları,müzikler,oluşturulan ortam mükemmel.Bence unforgiven bu filmle kıyaslanmaz bile.Bu filmdeki görsellik atmosfer unforgivende yok.Bu filmin yanında çoğu amerikan westerni gibi oldukça sönük kalıyor.Kaldı ki bir filmin oscar alması o filminher açıdan mükemmel olduğunu göstermez.Bazı yönlerden çok uzatılmış düellolar var filmde,ama yönetmenin tarzı bu masalsı ama gerçek mekanlarında yapılanlardan daha gerçekçi durur.O yüzden benim aklıma western deyince sergio leone geliyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Birkaç Dolar İçin filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Birkaç Dolar İçin filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir