Bizans Oyunları - Geym of Bizans

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Bizans Oyunları - Geym of Bizans
Olumsuz Örnek Oluşturabilecek Davranışlar içerir
15 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
Cinsellik
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 3.4 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (28 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Güney Amerika’nın sıcağından ve Rio Karnavalı’nın gürültüsünden kendilerine gına gelen Mayalar, tası tarağı toplayıp taşının toprağının altın olduğunu duydukları Anadolu’ya göç edip Bağcılar civarına yerleşirler. Yeni yerleştikleri bu bereketli topraklarda Türk boyları ile kaynaşarak Güney Amerika’nın tekniğini Anadolu’nun kültürüyle birleştiren Mayalar, zamanla bilimde, sanatta, teknolojide ve Sudoku’da gösterdikleri üstün başarı ile komşuları olan Bizans’ın dikkatini ve nefretini üzerlerine çekmekten kurtulamazlar.
Her ne kadar Bizans’ın dost canlısı ve barışsever Kralı 3. Klitor gerçek bir Maya hayranı olsa da, karısı 5. Klitorya ve kardeşi Muhteris, Mayalar’ın yükselişini durdurmak için ortalama bir televizyon dizisinin bir sezonunda rastlanacak entrikayı birleştirip haince bir plan yaparlar.
Plana göre Klitorya ve kayınçosu Muhteris, önce Klitor’u ortadan kaldıracak, ardından da Mayaların bütün kadınlarını kaçırıp Bizans zindanlarına atacaktır. Bu şekilde Bizanslılar Maya kadınlarıyla soylarını ıslah ederken Bizans erkekleri de “yalnızlık Allah’a mahsus” deyip çevre kabilelerin düşük profilli kadınlarıyla birleşecek ve Mayalar’ın kusursuz genleri zamanla sıradan DNA’lara dönüşecektir.

GaleriYorumlar
  • Kanyon da izledim. Salon doluydu. 20 dk sonra bir kaç kişi çıktı. 10 dk sonra gene çıkanlar oldu. İlk yarı bitti salonda büyük bir boşluk oluştu gelmediler. 2nci sahnenin 10ncu dakikasında bende dayanamadım. Çıktım. Kahpe Bizans daha güzeldi. Filmdeki garip şarkılar, oyuncuların tuhaf dansları. Kızların ettiği garip saçma sapan sözler küfürler. Senaryo güzel olsada kurgu hoşuma gitmedi. Komik yada gülünç bir izlemedim. Uzun zamandır hiçbir filmde dayanamayıp çıkan insanları görmemiştim.

  • Film cem yilmaz yedi cucelerden biraz hallice reflexs olusturucak bir iki singafli kufur disinda guluncek bisi olmayan sacma bi yapiy 5 uzerinden 2

  • bence gayet güzel ama çok küfür vardı küfürlü film seviyorsanız sıkılmazsınız

  • İnternet'e düşmesini bekleyip izlemek daha mantıklı komedi olarak küfür, küfrün olmadığı yerlerde de kadın kullanmışlar, bir şey kaybedileceğini sanmıyorum ... hala Malkoçoğlun dan sonra iyi bir bizans tarihi filmi yapılabilmiş değil bir tek fetih 1453 var başka var mı bilmiyorum...

  • Zamanınıza yazık bence Vizyonda çok daha iyi filmler var mesela diren adlı film .

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Bizans Oyunları - Geym of Bizans filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Bizans Oyunları - Geym of Bizans filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir