Büyük Baskın

The Great Raid

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Büyük Baskın
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 5.8 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (95 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

İkinci Dünya Savaşı tüm dehşeti ile sürerken 500 Amerikan askeri esir alınır. Teğmen Henry Mucci komutasındaki 6. bölüğün askerleri, esir düşen arkadaşlarını kurtarmaya kararlıdırlar. Fakat bu kurtarma operasyonu, belki de ölümle eş değerdir. Çünkü düşman sınırından 30 mil kadar içeri girmek zorundadırlar.

Bir diğer zorluk ise esir tutulan askerler, kötülükleri ile ün salmış bir kampta tutulmaktadırlar. Fakat 6. bölüğün tüm askerleri, neredeyse imkansız görünen bu görevi başarmaya kararlıdırlar.

Gerçek bir hikayeden yola çıkan filmin senaryosu, Amerikan tarihindeki en başarılı askeri operasyonlardan biri olarak değerlendirilen bir kurtarma görevine değiniyor.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Lütfen birileri şu amerikalıları durdursun.Tamam kardeşim en büyük sizsiniz 2.dünya savaşında her yerde destanlar yazdınız.Bütün dünyaya özgürlüğü siz öğrettiniz.Ama yeter yahu bunaldık artık.İşin üzücü yanı adamlar nerdeyse en önemsiz olaya bile film çekerken kendi tarihimizden 1 olayı bile dünyaya aktaramadık.

  • amerikanlar yine olayları kendi tarafalarından anlatmışlar japonları çok kötü göstertmişler ama olayların bazı bölümleri doğru film fena değil çok iyi bir kadrosu var

  • yaavv yeter yav!amerikanlar hiçmi vazgeçmiycek ''tarihte olmayan karanlıklarını'' anlatan filmlerini.bizim birsürü kahramanlıklarımız var biz bile çekmiyoruz hem zaten konular hep aynı 'kayıp birlik' diye yine bir amerikan filmi vardı 2.dünya savaşı ile ilgili aynısı senaryo.bide şunu söyleyecegim şu 2. dünya savaşı olmasa amerikan sineması napcakmış bilmem!! :)))

  • yabancı yapım filmlerde hep kendi ülkeleri kazanır genellikle en başarılı operasyon olur bence artın başka yapım olmalı...

  • ikinci dünya savaşı filmleri çoksıkıcı nezaman bırakacaklar bu tür filmler çevirmey iyiki o savaş olmuş yoksa nasıl film yapacaklarmış bilmem sıkıcı çok sıkıcı.savaşlardanda savaş filmlerindende nefret ederim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Büyük Baskın filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Büyük Baskın filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir