C Blok

0 kişi izlemiş. | 6 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

C Blok
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.9 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (138 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Kocası ile çoktan bitmiş bir evliliği zoraki sürdürme çabasında olan Tülay, bir gün hiç beklemediği bir olaya şahit olunca sarsılır. Oturduğu C Blok'un kapıcısının oğlu Halit ile hizmetçisinin, kocası ile kendisinin yatağında seviştiğine istemeden tanık olmak, Tülay'ın tutkudan ve aşktan uzak nasıl kupkuru bir hayat sürmekte olduğunu farketmesini sağlar.

Bu olaydan sonra bütün psikolojisi ve davranışları değişen Tülay, kendi içinde bilinçsiz bir arayışa girer. Fakat bu arayış, hem kendisi için hem de çevresindeki insanlar için çok fazla risk barındırmaktadır.

Türk Sineması'nın en önemli ve başarılı yönetmenlerinden biri olan Zeki Demirkubuz'un ilk çalışması olan C Blok, yönetmenin ileriki yıllardaki filmleri ile ilgili pek çok ipucu barındırıyor. C Blok -C Blok

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Bu filmde ev özne,karakterler ise nesnedir.Psikolojik dramdır.Demirkubuzun filmografisinde en zayıf halka olarak görülür ancak ben aynı fikirde değilim.

  • demirkubuzun filmleri arasında en iyilere girmese de iyi bir film.Türk sineması açısından iyi bu kadar az diyalogla karakterler arasındaki kopukluğu,iletişimsizliği anlayabiliyorsunuz.bu da filmin başarısıdır.

  • anlamsız, sıkıcı, bunaltıcı ..vb. bi film tavsiye etmiyorum. Cinsellik başrolde. 0/10

  • demirkubuzun ilk filmi olduğunu göz önünde bulundurarak değerlendirmek gerekiyor. yine de senaryo, diyaloglar, sahneler son derece kopuk ve anlatılmak istenenleri aktarabilmekte yetersiz kalmış. henüz tam olarak montajı bitmemiş bir filmi andırıyor. çıraklık dönemi olarak nitelendirilebilir, yönetmenin ustalık dönemi filmleriyle karşılaştırmak dahi zor. şimdiye kadar izlediğim demirkubuz filmleri arasında açık ara en kötüsü 3/10

  • Başka bir yönetmenin olsa güzel bazı özelliklerinden dolayı öwebileceğim bir film olurdu. özellikle bazı ince açıların kaliteli çekimi dikkat çekiyor. ama anlatım olarak neyazıkki zeki demirkubuzdan beklenen bir kalite göremiyoruz. kısacası zeki demirkubuza yakışmayan bir film.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle C Blok filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve C Blok filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir