Cabaret

0 kişi izlemiş. | 1 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Cabaret
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.8 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (25 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

1930'ların Berlin'i, politik, toplumsal ve ekonomik anlamda büyük bir kargaşanın içindedir. İnsanlar işsizliken sokaklara dökülmüş, ekonomi tamamen hasara uğramış ve Nazi'lerin yükselişi yavaş yavaş ilk izlerini göstermeye başlamıştır.

Kit-Kat adlı müzik ve dans klübünde çalışan Sally Bowles'in de hayatı, tıpkı Almanya'nın genel atmosferi gibi bir kargaşa içindedir. Özel hayatının kargaşası yanında, hızla iktidara yürüyen Nazi'lerin tacizleri de dayanılmaz boyutlardadır. Almanya'nın sadece politik değil, günlük toplumsal yaşamında da kendini gösteren aşırı radikalleşme eğilimlerini başarılı bir şekilde anlatan Cabaret, Bob Fosse'un önemli filmlerinden biri. Cabaret -Cabaret

Z.S.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • bugünün müzikal filmlerinin bob fossedan ne kadar etkilendikleri daha da ortaya çıkıyor. liza minelli başlı başına filmi seyretme gerekçesi. mutlaka izleyin... 8/10

  • müzikal anlamda çok çok iyi ve eğlenceli bir film.ama başyapıt değil.filmdeki karakterlerin aşkı yeterince iyi anlatılamamış.liza minelli filmi adeta sırtlarken michael york'ta filmin kalitesini düşürmüş.ama filmi izlerken vaktin nasıl geçtiğini kesinlikle anlıyamıyorsunuz,izleyin derim.

  • Muhteşem film, muhteşem klasik! Müzikallere pek yakın değilim ama bu filmi izleyince büyülendim. Performansların ve müzikal anlatımın harika olduğu, zaman zaman katılarak güldüğünüz, zaman zaman düşündüren mutlaka izlenmesi gereken bir film!

  • süper süper süper süper..tek kelimeyle süper bir film..müzikal ve eğlenceli bir film siyasi öğeler ve toplumsal sorunlarla harmanlanmış.ayakta alkışladım..

  • izlediğim en ii savas ruh halini anlatan filmlerden biri. özellikle bir kadının iç savastaki halini cok ii yansıtıyor bence.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Cabaret filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Cabaret filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir