Çakal

The Jackal

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Çakal
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 8.3 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (854 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Rus mafya babasının oğlu FBI tarafından Moskova'da bir gece kulübünde Rus militanlarına öldürtülür. Bunu üzerine FBI'a savaş açan mafya babası bu amacına ulaşmak için Çakal olarak tanınan ve gerçek kimliği konusunda kimsenin bir bilgisi olmayan soğukkanlı katili 70 milyon dolar karşılığında Amerikalı üst düzey bir yöneticiyi öldürmesi için tutar. Bu sırada Amerika cephesinde Çakal'ın planları öğrenilmiştir. FBI Başkan yardımcısı Preston hayatının en zorlu işiyle karşı karşıyadır. Çakal'ın hedefinin FBI başkanı olduğu tahmin edilmektedir. Anca bir problemleri vardır. Bu küçük ayrıntı kimsenin Çakal'ın kimliği hakkında bilgi sahibi olmamasıdır. Preston'a yardımcı olabilecek kişi sayısıda sınırlıdır. Önce KGB'nin yerine kurulan Rus istihbaratı GRU'nun kadın ajanı Valentine Koslova'yla işbirliği yapar ancak bu yeterli değildir. Çünkü Çakal'ı teşhis edebilecek birine ihtiyaçları vardır. Bu yüzden Çakal'ı tanıyan iki kişiden biri olan IRA tetikçisi Declan Marqueen ile bir anlaşma yapılır ve hapisten çıkarılır. Hiç bir şekilde birbirine uymayan bir ekip Çakal'ın peşine düşer ve Washington-Londra-Helsinki-Moskova arasında bir kedi fare oyunu başlar. Çakal - Jakal


GaleriYorumlar
  • İsmi olmayan bir seri katil ve cinayet planı hazırlıkları.Bu seri katille yanyana gelmiş bir insan.Böylece kedi fare kovalamacası başlar.Jackal (Bruce Wilis) her hamleyi düşünerek atmakta ve karşı tarafı zeka oyunları ile yanıltmak istemektedir.Ben bu filme Bruce Wilisin performansı ve filmin konusu itibarıyla 10 üzerinden 8.5 puan verdim.

  • inanılmaz keyif aldım..suiskastların planları çakalın kılık değişimi ve sogukkanlılıgı takip sahneleri hepsi birer harika..8/10

  • Bruce Willis her zamanki gibi harika bir performans sergiliyor izlemeyenler için şiddetle öneriyorum

  • Birçoklarınca orjinali olan Çakalın Gününden kötü olarak gösterilse de, bence orjinalinden daha iyi bir filmdi. En azından aksiyon, kaçma ve çatışma sahneleri daha başarılıydı. Yine de sitenin filme verdiği puan çok abartı. Sonuçta keyifli bir aksiyon olsa da, türünün birçok klişesini taşıyan bir film.

  • Bourne serisi Çakalın yanına bile yaklaşamaz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Çakal filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Çakal filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir