Cehennemden Daha Sıcak

Volcano

0 kişi izlemiş. | 5 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Cehennemden Daha Sıcak
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 5.6 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (95 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Mike Roark, Los Angeles Doğal Afetler bürosunun başında bulunmaktadır. Los Angeles'ta bilinmeyen bir yanardağ birden faaliyate geçer. Şehir aniden korkuç bir felaketle karşı karşıya kalır. Volkandan çıkan lavlar bütün şehri kaplamakta, önüne çıkan herşeyi yakarak ilerlemektedir.

Mike, yardımcısı Emmit Reese ve Dr. Amy Barnes'ın yardımıyla bunu durdurmak zorundadır. Bu sırada karısının ve kızının nerede olduğunu merak etmekte ancak onlara ulaşamamaktadır.

Oscar'lı usta oyuncu Tommy Lee Jones ve Anne Heche'in başrollerini paylaştıkları, yüksek bütçeli ve etkileyici özel efektlere sahip bir felaket filmi.

Cehennemden Daha Sıcak - Volcano

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • izledigim en kötü dogal afet filmi

  • orada olmayan adam demişki:biraz fazlaca fantastik görünsede zevkle izlenebilecek bir film yani amerikanın ortasında bir volkan bunu düşünen senaristi kutlamak lazım. :))yorumunuza bayıldım doğrusu gerçekten çok hoş bir yorum olmuş size katılıyorum...

  • Klişelerle bürünmüş bir felake filmi. Sadece zaman geçirmek ve de Tommy Lee Jones için izlenebilir. Yine de izlenmese daha iyi olabilecek bir film. 5/10

  • Baştan sona tam bir felaket filmi tanımlaması. Bir film ancak bu kadar belli eder ne olduğunu. Açılıştan çekimlere, müzikten espirilere, karakterlerden karekterlerin aile yapılarına kadar her şey olması gerektiği gibi duruyor. Gösterime girdiği tarihte belki her şey bu kadar ezbere, oturmuş bir durumda değildi(belki de öyledi kimilerine göre), ancak şu an itibariyle filkdeki olayların gidişatı için Matrix'ten kahine başvurmaya gerek yok sanırım. bütün bir senaryo bilinen bir denklem üzerine kurulu yani. bu durumda geriye pek olasılık kalmıyor. finali tahmin edin örneğin. tam tamam, kurtulduk derken yeniden bir olay patlak verir ve o işten kurtulduktan sonra da malum son kareler, herkes kısmen de olsa mutlu mesut bir şekilde hayatına devam eder. bu hikaye de burda biter. çocuk masalları gibi, hepsi de aynı taşlar üzerine kurulu. sonuç; türü seviyorsanız çocuk gibi aynı masalı tekrar dinlersiniz. Yani benim gibi. Yani bana da yer yer halen bu filmler eğlenceli gelebiliyor. Tabi piyasada Volkan'dan daha iyi bolca felaket filmi bulunuyor. (6)

  • biraz fazlaca fantastik görünsede zevkle izlenebilecek bir film yani amerikanın ortasında bir volkan bunu düşünen senaristi kutlamak lazım.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Cehennemden Daha Sıcak filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Cehennemden Daha Sıcak filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir