Cevapsız Arama

Chakushin ari

1 kişi izlemiş. | 3 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Cevapsız Arama
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.1 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (503 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Yumi ve arkadaşları bir gece dışarıda yemek yerken Yumi'nin arkadaşı Yoko'nun telefonuna cevapsız bir arama ve ardından da sesli bir mesaj gelir. Mesaj Yoko'nun kendi telefonundan gelmiştir fakat üç gün sonraya aittir. Mesajda Yoko "Hayır, yağmur yağıyor" der ve ardından çığlık atar. Yoko'nun çok ciddiye almadığı bu olay Yumi'yi oldukça ürkütür çünkü okuldan bir arkadaşları daha birkaç gün önce boğularak ölmüştür. Tam üç gün sonra mesajın gönderilmiş olduğu saatte Yoko tren yoluna atlayarak intihar eder.

Benzer bir cevapsız arama alan Kenji aynı şekilde kendi telefonundan kendi sesiyle gönderilmiş mesajın belirttiği saatte ölür. Olaylara tanık olan gençler korkmaya başlarlar fakat olup bitenle ilgili polisi ikna edemezler. Yumi'nin en yakın arkadaşı Natsumi de cevapsız arama sonucunda öldükten sonra, Yumi'nin telefonu çalmaya başlar.

Bu andan sonra Yumi'nin yapabileceği çok fazla şey kalmamıştır, ya kendi ölümünü bekleyecek ya da kendisine inanan tek kişiyle, kardeşi boğulmuş olan Hiroshi ile, cevapsız aramaların başlangıcına ulaşmaya çalışacaktır.

Time Dergisi'nin, Seyredilmeye Değer Genç On Yönetmen listesinde yer alan Japon yönetmen Takashi Miike'nin son filminde korku ve popüler kültürün yarattığı televolevari televizyonculuk anlayışı iç içe geçiyor. İnsanların, en yakın arkadaşların dahi, hayatlarının en zor anında birbirlerini yalnız bıraktığı filmde ölüm korkusunun neler yaptırabileceğini seyredeceksiniz. Cevapsız Arama - Chakushin Ari

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • DİĞER SERİLERİ DAHA İYİYDİ BENCE...

  • Allah ım ne safça,bir türk bile daha iyi korku filmi yapabilir. japonlar icat yapsınlar bence sadece icat...

  • fiilmi yeniden aldım, izledim ve çok memnun kaldım. japonların hayalgüleri harika!

  • bana göre serinin en iysiydi güzel bir film

  • Yarısında sıkılıp kapattım. Klasik japon korku filmi hikayesi. Baymaktan başka bişey yapmıyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Cevapsız Arama filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Cevapsız Arama filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir