Clive Barker'dan Kan Kitabı

Book of Blood

1 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Clive Barker'dan Kan Kitabı
18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
Cinsellik
Şiddet / Korku içerir
 • IMDB Puanı : -
 • Filmin Puanı : 4.8 /10  - filmin yorumlarını oku
 • Filmi Oyla :
   (60 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Doğaüstü güçlerin ve olayların varlığını yıllarca süren araştırmalarıyla kanıtlamaya çalışan Dr. Mary Florescu, sonunda teorilerinin geçekliğini kanıtlayabilmek için bir fırsat yakalar. Çok güvendiği dostu ve iş arkadaşı Reg Fuller ile Tollington'da sebebi ve nasıl olduğu açıklanamayan cinayetlerin işlendiği bir eve yerleşirler.

Dr. Florescu yanında içgüdülerine güvendiği öğrencilerinden birini de almıştır. Simon McNeal, oldukça yakışıklı bir gençtir ve geçmişindeki paranormal olaylar yüzünden Mary'nin hem kişisel hem de profesyonel anlamda dikkatini çekmiştir. Mary Torrington'daki bu karanlık evin sırrını çözmek için onun medyum güçlerinden faydalanmayı ummaktadır.

Clive Barker'dan Kan Kitabı- Book of Blood

GaleriYorumlar
 • çok boş ve gereksiz bir film. birşey demeye çalışıyor bırakıp diğer birşey demeye çalışıyor, anlamsız ve saçmalamışlardı. sonradan hatırlayamayacağınız bir film olduğundan zaman ayırmayın.

 • walla beklediğim gibi berbattı film.. filme bağlanamadık bi türlü saçma sapan şeyler üst üste geldi belki ama biraz gerçeklik katamamış filme hem oyuncular hem yönetmen.. kahin , prof bayan iğrenç , çok yapmacık oynamışlar kesinlikle izlemeyin derim ben

 • bazı sahneleri etkileyici olsada iz bırakan bir film değil aslında uğraşılsa iyi birşeyler olabilirdi diye düşünüyorum yinede izleyin derim...

 • Farklı bir konu işlenmiş.Korku filmi demek bence biraz abartı olur ama gerilim ara ara yaşanıyor.Çok kötü ve berbat değil.Ama izlenmesede olur gibi bir kalitede.

 • Bir Clive Barker fanatiği olarak hayatımın birkaç saatini boşa harcadığımı düşünüyorum.Kitabıyla hiç bir bağlantısı yok filmin.Çok büyük hezimet yaşadım gerçekten.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Clive Barker'dan Kan Kitabı filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Clive Barker'dan Kan Kitabı filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir