Çocuk

1 kişi izlemiş. | 3 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Çocuk
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 4.9 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (338 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Küçük yaşta kaçırılıp bir hırsız çetesinin eline düşen "çocuk" adlı kahramanımızın, çocuklardan nefret eden, lakin özel bir tv kanalında çocuk programı sunan "Rüya" ile tanışmasıyla, iki taraf için de içinden çıkılmaz olaylar başlar. Çocuk kahramanımız hırsızlık çetesi içerisinde en başarılı hırsızlardan bir tanesidir. Hırsızlık yapmasının sebebi ise, her 30.000ytl lik hırsızlık yaptığında çeteden bir çocuğun ailesine iade edilmesidir.

Rüya'nın çalıştığı TV kanalının sahibi ise çocukluğunu mutsuz geçirdiği için tüm çocukların mutsuz olmasını isteyip, çocukların hayal kurmalarının önüne geçmek için dışarıya bir melodi yayan esrarengiz bir kutu yaptıran "İsfandiyar" dir. Kahramanlarımız "çocuk" ve "rüya" "isfandiyar"ı ele geçirip durdurmanın zevkine varabilecekler midir?

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • çocuklara hitap eden bir film. gerçi şimdiki çocuklar bunu da sevmeyecektir :)

  • bence bazı yerlerde mantık hatalarının olduğu doğru ama yinede insanların vakit geçirmesi için yapılmış iyi bir film bence güzel

  • Tim Burton Tadını yakalamak isteselerde...pek olamamış...izlemeden önce çok ama çok umutluydum..Türkiyede bir ilk olucaktı...ama gereksiz görsel efekler...mantık hataları..konun darlığı filmi kötü hale getirmiş...öyle ki Güneşin Oğlu filminin yönetmeni ve senaristi Onur Ünlü bu filmini yokmuş gibi sayıyor...Güneşin Oğlu filminin afişindeki...Onur ünlünün ikinci filmi ibaresine dikkat edin...

  • çok kötü bir filmdi bana kalırsa sakın izlemeyin vaktimi boşuna harcadım filmin bu kadar oy alması bile fazla

  • çok etkilendim beni en çok hayko cepkinin kıyafetleri etkiledi :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Çocuk filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Çocuk filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir