Da Vinci Şifresi

The Da Vinci Code

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Da Vinci Şifresi
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 8.0 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (3385 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Simgebilimci Profesör Robert Langdon'a bir toplantı için Paris'tedir. Gece oteline gelen bir telefonla polis tarafından Louvre müzesine çağrılır. İsa'nın Son Yemeği'nin sergilendiği salonda bir cinayet işlenmiştir. Kanının son damlasıyla cinayet mahalline şifreli ipuçları bırakan kurban, Langdon'u aynı gün telefonla aramış bulunan Müze müdüründen başkası değildir.

Polis müfettişi Bezou Fache için Langdon sadece şifreleri çözecek isim değil, potansiyel katilin ta kendisidir. Fransız polisinin şifre çözme uzmanı genç ve güzel Sophie Neveu olaya karıştığında, herşey, göründüğünden çok daha karmaşık ve tarihin akışını değiştirebilecek bir sırrın etrafında düğümlenmeye başlayacaktır.

Dan Brown'un histeri derecesinde çok satan kitabından uyarlanan Ron Howard imzalı filmde Langdon'u Tom Hanks'in, Fransız Müfettiş Fache'ı ise Jean Reno'nun canlandıracak olması gibi sürprizler var.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • kitabını okuyanların sıkıcı bulacağı bir film.kitabını okurken daha çok heyecanlanmıştım

  • Melekler ve Şeytanlar kadar olmasa da güzel bir filmdi.Tom Hanks bence rolüne çok yakışmış.Devam filminin ilk filmden daha iyi olması da şaşırtıcı.

  • bence kitabı daha güzeldi yinede zevkle izledim

  • Filmi seyrettikten sonra iyki kitabı okumadım demiştim kötü bir filmdi zaten konusunda hayır yok isanın tohumlarını 2000 yıl izsürdürten gereksiz bir film.

  • Kitabı kadar ilgimi çekemsede güzel bir filmdi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Da Vinci Şifresi filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Da Vinci Şifresi filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir