Dağ

9 kişi izlemiş. | 96 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Dağ
Olumsuz Örnek Oluşturabilecek Davranışlar içerir
13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
Şiddet / Korku içerir
 • IMDB Puanı : -
 • Filmin Puanı : 8.6 /10  - filmin yorumlarını oku
 • Filmi Oyla :
   (43 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

İstanbullu Oğuz bedelli askerliği tercih etmek yerine vatani görevinini kısa dönem olarak bölüğünde yerine getirmeyi tercih eder. Keçiörenli Bedir ise ne askerlerle ne komutanlarla iyi geçinebilen, başlı başına arıza bir uzun dönem erdir. Asiliğinden dolayı aldığı cezalarla da askerliği iki sene uzamıştır. Oğuz ile sürekli dalaşan ve ona ters giden Bedir, "poşetsin sen" diye küçümsediği dönemdaşıyla omuz omuza mücadeleye gireceğinden de habersizdir.
Bu bölükten bir ekip, bir iletişim anteninin tamiri için görevlendirilir. Fakat habersiz biçimde teröristlerin pususuna düşerler. Ekipten sadece Oğuz ve Bedir hayatta kalır. İki genç asker aralarındaki çekişmeyi bir kenara bırakıp karşılarındaki gerçek düşmana karşı koyarlar. Amansız hava koşulları ve coğrafyaya rağmen hayatta kalarak vatanı korumak birincil vazifeleridir.

GaleriYorumlar
 • Mükemmel bir film,

 • arkadaşlar filmi nasıl izliyoruz? yardımcı olursanız sevinirim :D

 • Filmi izledim konu iyi ama çokta hayal ettiğim gibi çıkmadı.

 • Filme gittikten sonra anladım ki tüm olumlu yorumlar kasten yapılmış gibi geldi. Filmin Senaristliğini ve yönetmenliğini yapan Alper Çağlar 'ın yeterince araştırma inceleme yapmadığını ve çekim hatalarını bariz bir şekilde görüyoruz. Sadece ya tutarsa ve kadrosunda ki başrol oyuncularına alıştırma yapılmış bir film. 10 üzerinden 1'i bile hak etmiyor.

 • Tahmin ettiğim gibi bir film olmadı. Daha etkili, olayların daha açık ve net olmasını beklerdim. Karakterler ve beceriler için lafım yok lakin film çok yalnız ve yalındı. Daha akıcı, belki daha hareketli olabilirdi. Yine de izlemeyin diyemem.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Dağ filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Dağ filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir