Dead Ringers

0 kişi izlemiş. | 1 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Dead Ringers
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.7 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (90 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Mantle kardeşler birlikte çalışan iki jinekolog. Her ikiz kardeş gibi aynı yüze sahip olmalarına rağmen karakter anlamında küçük farklarla ayrılıyorlar.

Biri kadınlarla ilişkilerinde son derece rahat bir tavır sergilerken diğeri daha utangaç. Fakat etki ağlarına takılan kadınları paylaşma konusunda da son derece istikrarlılar. Fakat birinin aşık olmasıyla bu denge bozulmaya başlar.

Farklı bedene ve zihne sahip ama aynı ruhu paylaşan iki kardeşin sürüklediği bir Cronenberg deneyimi. Jeremy Irons'ın ikiz oyunculuğu ve jinekolojinin inceliklerini gösteren sahneleriyle kültleşen, sinema araştırmacılarının incelemekten bıkmadığı bir başyapıt.

Seksenlerde yapılmış olmasına rağmen seksenler sinemasına hiç benzemeyen bir çalışma olduğunu da ekleyelim. Ne de olsa bir David Cronenberg filmi...

Dead Ringers -Dead Ringers

S.K.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Bu kadar sapık uçuk bir film anca cronenbergten beklenir oldukça iyi filmlerin yanında böyle tuhaf işler çıkartarak saygınlığını ve kendisine duyulan güveni yok ettiğini düşünüyorum

  • cronenberg*le tanıstığım film oldu,dram*dan öte deneysel bir film bnce..beklentilerimin çok altındaydı..deneysel olarak başarılı bir film olabilir; ama normal bir film olarak baktığımda vasat*ı geçemez..5/10

  • Film burada belirtildiği gibi korku yada gerilim değil. Film bir tür psikolojik. Ama işlenişi itibari ile oldukça başarılı. Korkacağınızı yada gerileceğinizi düşünerek izlemeyin.

  • cronenberg in en sevdiğim filmlerindendir.jeremy irons ın performansı muhteşem.inanılmaz.adam bütün yeteneğini göstermiş bu filmde.filmin konusu gerçekten muhteşem.10/10

  • müthiş bi filmdi.izlemedn önyargılı dawranp sıkılrm kesin die izlemeye başladm ama birden öle içine çekti film beni.hiç bi filmi bu kadar dikkatlice we etkilenerek izlememiştm..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Dead Ringers filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Dead Ringers filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir