Derin Kırmızı

Deep RedProfondo rosso

0 kişi izlemiş. | 2 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Derin Kırmızı
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 8.0 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (38 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Caz piyanisti ve müzik hocası Marcus Daly, kanlı bir cinayete şahit olduktan sonra, cinayetin ardındaki gizemi araştırmaya başlar. Zamanla cinayetlerin sayısı artmaya başlar ve Daly cinayetlerle kendisi arasındaki bağlantıdan yola çaıkarak, katilin kim olduğunu bulmaya çalışır. Katile giden yol, sırlarla dolu bir bulmacayı andırmaktadır.

Suspiria'nın yönetmeni Argento'nun Suspiria'ya göre daha az bilinen ama hayranları tarafından el üstünde tutulan korku başyapıtı. Klasik gore filmlerinden ayrılan türlü özellikleri var, giallo türünü temize çeken senaryosu ve dehşet anları başta geliyor. Derin Kırmızı - Profondo rosso

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • gerçekten muhteşem bir giallo filmi zaten en iyi giallo filmi özlelliğini taşımaktadır ülkemizde geçenlerde !f festivalinde de gösterilmiştir. dvd sinin hala türkiyede olmaması üzücü.

  • Argentonun senaryosu en sağlam (onun filmlerine göre) filmi diyebilirim, sonu biraz zayıf kalsada, müziğin kullanılışı, cinayet sahnesi kurguları ve oyunculuklar çok başarılı...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Derin Kırmızı filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Derin Kırmızı filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir