Diriliş

After.Life

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Diriliş
Olumsuz Örnek Oluşturabilecek Davranışlar içerir
15 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.5 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (20 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Korkunç bir trafik kazası geçiren Anna (Ricci) kazadan sonra kendine geldiğinde cenaze müdürü Eliot Deacon (Neeson)'ın kendi bedenini cenazeye hazırlamakta olduğunu farkeder. Aklı karışmış, korkmuş ve hala canlı halde olan Anna öldüğüne inanmaz; Deacon ise onun 'öbür dünyaya' intikal ettiğini düşünmektedir. Eliot onu ölülerle iletişim kurabildiğine ve kendisine bir tek onun yardımcı olabileceğine dair ikna eder. Cenaze evinde tıkılı kalan Anna'nın Eliot dışında şansı yoktur. En derin korkularıyla yüzleşip, kendi ölümünü kabullenmek durumundadır. Fakat Anna'nın yastaki erkek arkadaşı Paul (Long), Eliot'ın göründüğü gibi biri olduğuna dair süphelidir. Cenaze töreni yaklaştıkça Paul da rahatsız edici gerçeği çözümlemeye başlar fakat bunun için çok geç olabilir çünkü Anna çoktan öbür dünyaya geçişini tamamlamaya başlamıştır.

GaleriYorumlar
  • Yönetmen yer yer akıl karıştırmayı başarsa da sonlara doğru düğümü kolaylıkla çözebiliyorsunuz .Mükemmel bir kurgu değil ama çok ağır eleştirilere de katılmıyorum.Film çok seri bir akışa sahip değil ancak çok yüksek beklentilerle izlenmediğinde keyif alınabilecek bir film.Son olarak filmi gerilim beklentisiyle izlememenizi öneririm.

  • evde izlemek güzel vakit geçirmek için çekilmiş sinmada izlenebilecek seviyede olmayan ama konusuda bir o kadar ilginç ölümün gerçekten anlaşılamaz olduğunu anlatan vasat üzeri bir film...izlenebilir.... 710 RECO

  • bir kaç hafta önce izleme fırsatı bulduğum son derece sıradan bir film. sinemada izleyenler için zaman kaybı bence. 4/10 benim için

  • son zamanların en berbat fılmı.. kesınlıkle seyretmemenız şıddetle tavsıye edılır

  • yönetmen sonunu bizim tahmin etmenizi ve filmi bizim yorumlamanızı istemiş...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Diriliş filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Diriliş filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir