Dört Cesur Arkadaş

The Four Feathers

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Dört Cesur Arkadaş
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.6 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (97 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Harry Feversham (Heath Ledger), komutanları tarafından ordunun en iyilerinden biri olarak görülen başarılı bir İngiliz subayıdır. Tutkuyla bağlı olduğu bir nişanlısı vardır ve gerek kariyeri gerekse özel hayatında son derece mutludur.

Sudanlı asiler bir İngiliz kolonisine saldırınca, Harry birliği ile birlikte oraya gönderilir. Savaş meydanına çıkan Harry, kuşku ve kendine güvensizlik yüzünden görevine konsantre olamayınca istifasını vererek ülkesine döner.

Ülkesine dönen Harry, ilk tepkiyi babasından alır. Onu korkaklıkla suçlayan babası evlatlıktan reddeder. Bu olayın üstüne Harry, nişanlısından ve 3 en yakın arkadaşından birer beyaz tüy alır. Herkes onu korkaklıkla suçlamaktadır.

Tamamen yalnız kalmış ve acı çekmekte olan Harry, en yakın arkadaşı Jack'in (Wes Bentley) ve eski birliğinin asiler tarafından tuzağa düşürüldüğünü öğrenir. Kimseden destek alamayan genç adam, en yakın arkadaşını kurtarmak için tek başına Sudan'a gider.

Arap gibi davranan Harry, Abou Fatma (Djimon Hounsou) adlı bir paralı asker ile işbirliği yapararak düşman toparklarına girer ve arkadaşlarını kurtarmak için kahramanca bir mücadeleye başlar. Dört Cesur Arkadaş - Four Feathers, The

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • tek kelimeyle harika. muhakkak izlenmeli derim.

  • nişanlısından ve 3 en yakın arkadaşından birer beyaz tüy alır. Herkes onu korkaklıkla suçlamaktadır.verebileceği en iyi cevabı verdi.

  • Görüntü,konu her şey süper çok orjinal bir film ...

  • çok güzel bir yapım olmuş oyuncular iyi iş çıkarmış özellikle wes bentley ve heath leader

  • cesaretin ve korkaklığın sonuçlarının anlatıldığı iyi bir film,güzel işlenmiş.oyuncularda iyi iş çıkarmışlar.izleyin derim 7/10

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Dört Cesur Arkadaş filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Dört Cesur Arkadaş filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir