Dünyadan Sonra

Titan A.E.

0 kişi izlemiş. | 1 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Dünyadan Sonra
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.2 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (44 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Titan; Geçmiş uygarlıklarda küçük dev yaratıkları bu isimle adlandırırlardı. Bir gün insanoğlu bu küçük fakat dev projeye tüm geleceğini bağlamak zorunda kaldı.

Yıl 3028... İnsanlık uzayı fethetmiştir. Her zaman Dünya'nın tek evleri olduğunu düşünen insanoğlu en uzak galaksileri bile ziyaret edebilmektedirler. Fakat yeni özgürlükler yeni düşmanları ve riskleri de bereberinde getirir. Dünya ve insanlık gaddar yaratık ırkı Drej'lerin saldırısına uğrar.

Bir anda Dünya yok edilir... İnsan ırkı Dünya'dan tek hazineleri olan ve onları uzayda da hayatta tutacak TİTAN gemisi ile kaçmayı başarır Dünyadan Sonra - Titan A.E.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Görsel olarak hiç tatmin edici değil ne yazık ki.Senaryosu ve animasyon kalitesi çok düşük.İzlemeye değmez.

  • Güçlü ve değişik bir konu senaryo da sağlam.Beklentiniz ne?3D animasyonun moda olduğu şu yıllarda bu sizi tatmin ediyor mu?bu siz grubuna ben de dahilsem hayır...Gerçek bir zaman kaybı değil ama güzel.Gerçek sağlam bir aksiyon.Seyredilebilir nitelikte.

  • bir animasyon için iyi denilebilecek kapasitede.uzay maceralarıi,robotlar falan güzeldi.bir bakımada çocuklara göre yapılmayan,ağır konusu ve karakterleri olan animasyonu bulmuşuz da izlemeyecek miyiz yani!

  • Teknik olarak oldukça iyi fakat konu fazlasıyla sığ,koskoca dünya yok oluyor,adamlar bisürü macera atlatıp yeniden dünya felan yaratıyorlar,hoş değil Japon animelere özenen ama onların yarısı kadar bile konu derinliğine sahip olmayan yer yer sıkıcı bir animasyon.Yalnızca finaldeki Nuh'un gemisi göndermesi hoş.

  • Filmi gereğinden fazla çizgi film sevmeyen insan gitmiş. Ben birçoğumuz, çizgi filmlerle büyüdük, ve onlarla gidiyoruz. Böyle ses efecti ve digital bir çizgi filmde bizim için bulunmaz bir keyif!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Seslendirenler ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Dünyadan Sonra filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Dünyadan Sonra filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir