Duyguların Rengi

The Help

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Duyguların Rengi
Genel izleyici kitlesi
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 8.6 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (12 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

'New York Times En Çok Satanlar’ listesinde bir numara olan ve hakkında çok konuşulan kitaptan uyarlanan 'The Help' 3 cesur kadının şehirdeki katı kuralları ve yerleşik davranışları aralarında gelişen alışılmadık bir arkadaşlıkla nasıl bozduklarının hikayesi anlatılıyor.

1960’lı yılların Mississippi’sinde üç farklı ve sıra dışı kişilikleri canlandıran bu cesur kadınlar, kendilerini tehlikeye atan ve toplumsal kurallara karşı gelen gizli bir yazı projesi sayesinde alışılmadık bir dostluk kurarlar. Beklenmedik bu ittifaktan, önemli bir kardeşlik doğar. Hepsi, onları tanımlayan sınırları aşma cesaretini kendilerinde bulur ve bu sınırların bazen aşılmak için konulduğunu fark eder. Bu, şehirdeki herkesi değişen zamanlarla karşı karşıya getirmek demek olsa bile...Dokunaklı, esprili ve umut dolu bir film olan 'The Help', değişim yaratabilmekle ilgili evrensel bir hikaye...

GaleriYorumlar
  • tv de bile denk gelse sonuna kadar dayanamayacağınız bir film bence. oscara aday olması sizi kandırmasın. zaten oscarın ne kadar objektif olduğu tartışılır (bana göre tartışmaya bile gerek yok). vaktinizi ve paranızı boşa harcamayın.

  • çok beğendim.zamanın nasıl geçtiğini anlamadım izlerken.insanın içini burkan bir film..

  • 60'ları inanılmaz anlatan atmosferi, yürek burkan hikayesi, harika oyuncu performanslarıyla büyüleyen(Stone ve Howardın şimdiye kadar gördüğüm en iyi performansları, Jessica Chastain her zamanki gibi karşı konulmaz, Viola Davis oscarlık bir performans sergilemiş, Sissy Spacek kısacık performansıyla bile çok etkileyici),son 5 yılda oscar alan tüm filmlerden çok daha güçlü çok daha başarılı bir film. 10/9

  • Zencileri seven beyaz tenli bir kızın, zenci hizmetkarların yaşadıklarını derleyip toplayarak kitap çıkarması ve toplumun yaptığı ayıpları anlatılıyor. İzlenmesi gereken en güzel filimlerden.

  • film türünün en iyilerinden diyebilirim.. izlenilmesi gereken bir yapıt..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Duyguların Rengi filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Duyguların Rengi filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir