Elena

0 kişi izlemiş. | 14 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Elena
Olumsuz Örnek Oluşturabilecek Davranışlar içerir
7 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 4.4 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (5 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Elena, bakıma muhtaç, zengin ve yaşlı bir adamla evli bir hemşiredir. Bir gün adam kalp krizi geçirir ve vasiyetini hazırlamaya başlar. Elena hazırlanan vasiyete dahil olmadığını ve adamın tüm varlığını onu hiç sevmeyen kızına bıraktığını öğrenir. Olaylar üzerine Elena, önceki evliliğinden olan işsiz oğlunun geleceği için umutsuzluk ve çaresizliğe kapılır.

GaleriYorumlar
  • Hanekeyi severim. Sadece onun filmlerinde 1 dakika boyunca bir cama yada bir sokağa bakarım. Onu taklit eden bir yönetmen gözümde bitmiştir. Tam 1 dakika 15 saniye bir cama bakıp, iç mekanda aynı süre bu kez bir masayı izledikten sonra film benim için ç öp kategorisindeki yerini aldı. Ayrıca yine Haneke ustanın Der siebente Kontinent'ine olan aşırı benzerliği resmen m idemi b ulandırdı. Ama izlemeye devam ettim çünkü Dönüş'ü çok beğenmiştim. Dönüş'ü izleyip beğendiyseniz uzak durun. İzlemediyseniz de uzak durun. İzleyip beğenmedinizse de uzak durun. Bunu ilk kez söyleyeceğim İZLEMEYİN.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Elena filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Elena filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir