Erkeğin Gözyaşları

The Man Who Cried

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Erkeğin Gözyaşları
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.8 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (222 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Oleg Yankovsky, Rusya'daki bir Yahudi köyündendir. Şarkıcılık yeteneği çok gelişmiş olan bu genç adam, 1927 yılında ülkesinden Amerika'ya göç etmeye karar verdiğinde küçük kızı Fegele'i ardında bırakmak durumunda kalır. Amerika'ya yerleşir yerleşmez Fegele'i de yanına aldırmaya söz vermiştir, ancak Nazilerin köyü işgal ettiği sırada kız diğer akrabalarıyla birlikte İngiltere'ye kaçmak durumunda kalır. Orada bir İngiliz aile tarafından evlat edinilen kıza yeni bir isim verilir: Suzie...

Tıpkı babası gibi iyi bir şarkıcı olan Suzie,yetişkinliğe adım attığı dönemde, Paris'teki bir gece kulübünde çalışma fırsatı yakalar. Ayrılacağı dönemde, üvey anne ve babası, ona gerçek babasının bir fotoğrafını verir. Paris'te yeni bir hayata başlayan genç kız, zengin bir koca peşinde olan Lola'yla da yakın arkadaş olur ve onunla birlikte girdiği ortamlarda tanıştığı Cesar adlı çingeneye ilgi duyar. Ancak, Nazilerin Paris'e de göz dikmesi, Fegele'i, ya da yeni ismiyle Suzie'yi, hayatında önemli yeri olan bir diğer erkekten de ayrı düşürecek gibidir...

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • SİNEMALARDA ''ERKEĞİN GÖZYAŞLARI'' DİYE GÖSTERİLEN FİLM TRT 2 DE NEDEN ''AĞLAYAN ADAM'' DİYE YAYINLANDI...

  • 9 ağustosta trt 2de bu filmi izledim.film gayet güzeldi oyuncular başarılıydı ama filmin sonu beni şoka uğrattı.kız babasını buluyor,şarkıyı söylüyor ve film çat diye bitiyor.bu film bir arayış öyküsü olduğu kadar bir aşk filmi de..sezara ne oldu ne bitti o konuyu açıklığa kavuşturmadılar.ama uzun zmandır seyrettiğim en güzel filmlerdendi.

  • UNUTAMAYACAĞINIZ BİR FİLM...İZLEMEDİYSENİZ MUTLAKA İZLEYİN...TRT2 BU FİLMİ 9 AĞUSTOSTA YAYINLAYACAK...

  • Basit bir konusu olmasına rağmen başarılı oyunculuk ve etkileyici sahnelerle beni derinden etkilemeyi başarmış bir film.Pek fazla adından söz edilmese de bene christinna ricci oscarlık bi oyunculuk sergiledi ve ben ne yalan söyliim uzun zamandır hiç bi filmden bu kadar etkilenip ,ağlamamıştım..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Erkeğin Gözyaşları filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Erkeğin Gözyaşları filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir