Fasulye

2 kişi izlemiş. | 1 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Fasulye
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.7 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (448 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Köydeki emeklilerin vergi iade zarflarını şehire götürme görevi Genç'e verilmiştir. Saf ve iyi niyetli Genç vasıta ararken kendisini, bir işin hemen sonrasında ücretini almak üzere buluşma noktasına giden ünlü bir kiralık katilin arabasında bulur.

Katil'i bu son iş için görevlendiren İşadamı'nın ödemesini taşıyan Kurye buluşmaya gelmez ve Genç kendisini Katil ile İşadamı arasında çıkan büyük bir anlaşmazlığın içinde bulur. Kendisini ait olmadığı bu denklemden kurtarmasına karşın, kaçışı Genç'i daha da şüpheli bir konuma sokar. Genç, bir anda herkesin aradığı adam olmuş, kovalamaca başlamıştır. Bu arada babasının dağ evine tatile giden genç ve güzel televizyon muhabiri Kız da rastlantı sonucu olaylara karışır. Sonuçta İşadamı, Katil, Kurye, muhabir Kız, köylü Genç ve muhabir Kız'ın hiçbirşeyden haberi olmayan Baba'sı ile Kızkardeş'i, Baba'nın dağ evinde bir araya gelirler. Çok geçmeden dağ evinin sakin ortamının yerini gergin yüzleşmeler, komik yanlış anlamalar ve kovalamacalar alır.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Benc Türkiye'nin Mel Brooks tarzı en klas filmi.... Mükemmel, takipçillerinin arasında kült olacak bir film . Kesinlikle 10/10

  • belki uzun zaman önce çekilen tvde defalarca göstrilmiş bir film ama izlememiş olanlar varsa kesinlikle tavsiye ederim çok eğlenceli ve insanda izledikten sonra meğer isteyince bizim sinemamızda küfürsüz ince espirilerle güldürebiliyormuş diyeceğiniz güzel bir film.

  • Türklerin de kaRa mizah yapabileceğiNi bizLeRe gösteRmiş oLan çok beğeNdiğim bir yeRLi yapımdır fasulye..

  • konu itibariyle,farklı tipleri bir araya getirerek aksiyon yapma cabasıyla bana quentin tarantinoyu hatırlattı bilhassa pulp fiction..bana biraz özenti geldi açıkçası..

  • Komedinin nasıl yapılması gerektiğini gösteren başarılı bir film; ayrıca Selim Erdoğanı hakikaten tebrik etmek lazım, film boyunca konuşmadan jest ve mimikleriyle bu rolün altından başarıyla kalkıyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Fasulye filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Fasulye filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir