Friday Night Lights

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Friday Night Lights
  • IMDB Puanı : 8.7 / 10
  • Filmin Puanı : 7.6 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (34 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Friday Night Lights - Friday Night Lights

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • bu filmde vasati bir konunun usta bir yönetmenin halinde ne kadar güzel işlenebildiğine şahit oluyoruz 7/10

  • kendimde bir amerikan futbolu oyuncusu olarak söylerimki.. gayet başarılı bir film olmuş.. içinde mücadele ve kazanma hırsı olan herkesin izlemesi lazım..

  • Eğer amerikan futbolu ile uzaktan yakından biraz ilgili iseniz oldukça keyif alabileceğiniz bir film. Ayrıca ülkemizde nasıl futbol bir hegemonya ise orda da bir kasabanın tüm gururunu taşıyan seyin bir futbol takımı olduğunu görmek ilginç gelebilir. kısacası herhangibir spor ve takım filminden biraz farklı bir film olmuş...

  • Bence oldukça güzel bir filmdi evet konusu belki çok sıradan ama filmden çıkaracağınız o kadar çok mesaj var ki bunlar insanı düşündürüyor. Sizce başar nedir ? işte bu sorunun yanııtını merak ederseniz filmde var. Belki Amerikan fubolu bizim pek yakın olmadığımız bir spor ama hayatın her safhasında olduğu gibi burada da aslında başarı ile insan kavramını çok güzel işlemiş. Bence güzel bir film. Hani zaman ile ilgili bazı mailler dolaşır 1 saatin anlamı , 1 dk anlamı vs vs gibi işte burada da bazen bize çok küçük gelen bir ölcünün bazen insanları nasıl hayal kırıklıklarına sürükleyip çocuklar gibi gözyaşlarına boğulduğunu görüyoruz..

  • bir uçak yolculuğunda mecburen seyredebileceğiniz filmlerden. hani vakit geçsin de nasıl geçerse geçsin türünden... niye seyrettim ki bu filmi demenizi istemem! ben dedim o ayrı! 4/10

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Friday Night Lights filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Friday Night Lights filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir