Gece Vurgunu

Nightcrawler

0 kişi izlemiş. | 2 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Gece Vurgunu
Olumsuz Örnek Oluşturabilecek Davranışlar içerir
15 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
Şiddet / Korku  içerir
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 9.7 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (3 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Kazaları, yangınları, cinayetleri ve para getirebilecek hemen her türlü kaos ortamını bularak çekimler yapan bir kamera ekibiyle tanışan Lou, gece muhabirliğinin tehlikeli, belirsiz ve ölümcül yanıyla da karşılaşırken her polis sireninin, her kurbanın, dökülen her kanın paraya dönüştüğünü fark ediyor ve büyük çıkışını yakalamak için yakaladığı hikayeyi etik dışı ve zekice bir plânla yönlendiriyor.

GaleriYorumlar
  • Çok güzel bir film di

  • Kesinlikle gidilmesi gereken bir film. Louis Bloom karakterini GYLLENHAAL harika canlandırmış ,kilo vermiş, gözler pörtlek olmuş, aç gözlü bir insan daha iyi nasıl canlandırılırdı bilemiyorum. Film ağır gidiyor başta ama sonra içine çekiyor. Günümüz koşullarında biraz uyanık ve açgözlü insanların çaresiz insanları nasıl kullandığını ve hırsın bir insana neler yaptırabileceğini gösteriyor. Günümüz koşullarında insanların nasıl köle olduğunu da iyi sergiliyor film bu bakımdan. Bu sene Oskarları bu film toplarsa pek şaşırmam.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Gece Vurgunu filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Gece Vurgunu filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir