Geçit

Maléfique

0 kişi izlemiş. | 2 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Geçit
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.3 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (103 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Aynı hücreyi paylaşan ve her biri birbirinden farklı suçlardan mahkum olmuş 4 suçludan Carrare, bir gün, hapisanenin duvarında gizlenmiş eski bir günlük bulur. Günlükte yazılanlar, dördünün birden ilgisi haline gelir ve kaderlerini etkileyecek ilginç olayların başlamasına neden olur.

Geçen yüzyıldan kalma bu günlük, Danvers adında biri tarafından yazılmıştır ve kara büyüler hakkındadır. Bu konuda, günlükten oldukça fazla bilgi edinirler ve bir de bunun üstüne, Danvers'ın kaderiyle ilgili gerçekleri öğrenince bir karar verirler: bu büyüleri, hapisten kaçabilmek için kullanacaklardır.

Eric Valette'nin yönettiği, dört sene sonra vizyon şansı bulan film, fantastik-korku sinemasına ilgi duyanlar için ilgi çekici olabilir. Geçit - Malefique

Z.S.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Sürükleyici bir film. Tüm film hapishanede geçmesine rağmen siz bundan rahatsızlık duymuyorsunuz.Oyuncu kadrosunun azlığını önemsemiyonuz. Çümkü film sizi o kadar içine çekiyorku filmin sonundan başka bir şeye odaklanamıyorsunuz. Unutmayın film fantastik korku filmi. Bence alanında da çok başarılı. İzlenilmesi tavsiye edilir. (8/10)

  • Bence o kadar güzel değil.Son kısımları bildiğimiz Tılsım filminin tıpkısının aynısı.

  • kim ne derse desin fransızlar korku ve aksiyon filmlerinde gayet iyiler. kısıtlı bir bütçeyle çekilmiş olduğu aşikar. 10 üzerinden 9

  • Fransızlardan,böylesine etkileyici,sıradışı,olağanüstü,insanı koltuklarına kilitlemeyi sağlayan bir film yapacaklarını ummazdım desem yalan olmaz.Film de bi yerde geçmesi de,olması kolay iş değil yani...Başarabilmeleri güzel bi şey...İzlenmesi gereken filmlerden biridir.İzleyeniniz de izlemeyeninize,izlemesini tavsiye etmesini dilerim.

  • Fransızlardan böyle bir film beklemezdim.Ne bileyim,duygusal,dram komedi beklerdim.Böyle,etkileyiciliği olan,olağanüstü,sıradışı,korku pek olmasa da,fantastikliğiyle ve germesiyle insanı oturduğu yere kilitleyebilmesiyle,bravo diyebilirim.Başlarda beni sıksa da bi yerden sonra süper gidip,süper bitiyor diyebilirim.Filmin dikkatli izlenmesi lazımdır da demeden duramayacağım;çünkü,malum,Fransız yapım,ağır edebiyatlarıyla,şifreli bir senaryo bileşimiyle,insanı sıkabiliyor yani,istenmese de;ama kesin izlemenizi ve de izletmenizi tavsiye ederim,çünkü,ziyaretçi sayısı az...keşfedilmeyi bekliyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Geçit filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Geçit filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir