General

The General

0 kişi izlemiş. | 1 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

General
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.3 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (22 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Kod adı General, İrlandalı suç imparatoru Martin Cahill'in hayatından kesitler sunuyor. 18 Ağustos 1994'te evinde uğradığı suikast sonucu öldürülen Martin Cahill'in sonunu hazırlayan nedenler uzun bir geri dönüşle filmde anlatılıyor. Çocukluğundan ölümüne hayatı gözler önüne sürülen kahramanımız, giriştiği soygunlarla karısı dört çocuğu ve gelini Tina'nın geçimini sağlamaktadır. Zaman geçtikçe çok daha zor soygunlara girişen Martin azılı bir gangstere dönüşür.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • brendan gleeson 'ın önemLi bir çıkış yapıp,büyük bütçeLi fiLmLerde oynamasını sağLayan fiLm oLdukça kaliteLi gibi gözüktü bana.beLki britanya sinemasına olan iLgimden,belki de farkLı kişiLikLerin biyografiLerine oLan merakımdan benim beğendiğim fiLmLer arasındadır.ana karakter bir hırsız olmasına karşın fiLm boyunca ona karşı herhangi bir kötü tavır içinde olamıyorsunuz.tam tersine ana karakterin tarafını tutup,kanunun karşısına geçiveriyorsunuz bir anda.robin hood kadar olmasa da sevimli tavırLarı ve aiLesine düşkünLüğüyLe artı yönetmen topLum için bir antikahramandan bir kahraman yaratıyor.güzel bir seyirLiik.britanya tarzını sevenlere tavsiyemdir...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle General filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve General filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir