Gilles'in Karısı

Gilles' WifeLa femme de Gilles

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Gilles'in Karısı
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.8 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (114 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

İki dünya savaşı arasında, Fransa'nın kırsal bölgesi... Elisa, kocası ile birlikte bir madende yaşamaktadır. Yakında dünyaya getireceği bebeği için çok heyecanlıdır. Fakat bu keyifli bekleyiş esnasında Elisa'nın içini sıkıntılı bir şüphe kaplamaya başlar. Hayatında önem verdiği iki insan, eşi ile kız kardeşi arasında bir ilişki olduğundan şüphelenir.

Bazı olaylar kadının haklı olduğunu hissetmesine yol açar. Fakat Elisa aldatılan, kaybeden kadın rolünü benimsemek yerine eşini yeniden kazanmak için mücadele etmeye karar verir.

Yakın dönemde popüler bir tartışmanın konusu olan aldatmak kavramına farklı yaklaşımı ile dikkat çeken bir yapım. Özellikle kadın izleyicilerin ilgisini çekecek olan Gilles'in Karısı, bir edebiyat uyarlaması. Gilles'in Karısı - Femme de Gilles, La

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Son iki sahnesi sinema da ders olarak gösterilebilecek nitelikte. Devosun oyunculuğu olağanüstü.Etkileyici bir kadın filmi.

  • Çok sevdiğiniz kocanız fettan ve kıymet bilmez kızkardeşinize aşıksa ve onunla bir ilişki yaşıyorsa, ev hanımı, 3 çocuklu ve 1930 larda, küçük bir kasabada yaşıyn bir kadınsanız ve kocanızı da çok seviyorsanız. Ne yaparsınız?Elisa kocasını o kdar çk seviyorki kızkardeşi kocasını başka bir adamla aldatıyor mu diye kocası için takip ediyor ve kızkardeşi kocasını terkettiğinde onun acısını paylaşıyor.Çok çok acıklı bir filim. Gerçek bir aşk filmi.

  • herksin beğenebileceği bir film değil, bir kere konuşma pek yok filmde, sonra ağır ilerliyor. ancak yine de sinema sevenlere göre değişik bir tecrübe olabilir. ancak ben içim acıyarak izledim, çok üzüldüm gilles'in karısına.

  • ilginç bir konu etkileyici oyunculuklar..izlenebilir bir film...

  • herkese göre bir film değil....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Gilles'in Karısı filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Gilles'in Karısı filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir