Gizli Ortak

Bad Company

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Gizli Ortak
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.3 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (232 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Kevin Pope, kariyerinin doruğunda, parlak ve başarılı bir CIA ajanıdır. Çok gizli bir görevin sonuna doğru, bir nükleer füzenin karaborsada satışını engellemeye çalışırken öldürülür.

Operasyonun kritik bir noktada kesilmesini istemeyen CIA, Kevin'in doğumda ayrıldığı ikiz kardeşi Jake'i göreve çağırır. Her türlü küçük dolandırıcılıkta uzman bir sokak serserisi olan Jake (Chris Rock), Kevin'la çok zıt olduğu için, uzman eğitmen Gaylord Oakes'a (Anthony Hopkins) onu bir ajan yapma görevi verilir.

Oakes'un başarılı eğitiminden geçen Jake, Kevin'in yerine geçerek görevi tamamlamaya çalışır. Gizli Ortak - Bad Company

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • güzel bır fılm sevdım ızlemeye deget hopkıns gercekten ınanılmaz bır oyuncu

  • Kimliğini gizleyerek nükleer silah kaçakçılarıyla bir müşteri gibi bağlantı kuran CIA ajanı Kevin Pope öldürülünce, CIA'in büyük gizlilikle yürüttüğü soruşturmanın akibeti tehlikeye girer. Soruşturmanın başında yer alan Gaylord Oakes, Pope'un Jack Hayes adlı hiç görmediği bir ikizi olduğunu öğrenince, onun Pope'un görevini devralabileceğini düşünür. Ancak bu, düşündüğü kadar kolay olmayacaktır. Hayes, fiziksel benzerliği dışında Pope'la hiçbir ortak özellik taşımadığı gibi, bir CIA ajanı olmanın sorumluluğunu kaldıracak ciddiyetten yoksundur. Ancak Oakes, onu eğitip en az kardeşi Pope kadar başarılı bir ajan yapmaya kararlıdır. Dokuz gün içinde bunu başarıp, Hayes'in silah kaçakçılarından nükleer bombayı teslim almaması halinde, bomba uluslararası bir teröristin eline geçecektir; üstelik bu terörist bombayı New York'un göbeğinde patlatmayı planlamaktadır."Gizli Ortak", tıpkı filmden birkaç hafta önce vizyona giren "En Büyük Korku" gibi, her ne kadar 9/11 vakasına gönderme yapıyormuş gibi görünse de aslında 11 Eylül'den önce çekilmiş bir film. Dolayısıyla filmin gönderme yapmaktan çok öngörüde bulunduğunu söyleyebiliriz. Ama filmin bu öngörüsü yapımcılara biraz pahalıya patlamış: Filmin vizyon tarihi bir yıl ileri atıldığı gibi, ancak sakıncalı bulunan bazı sahneleri kesildikten sonra vizyona girmesine izin verilmiş.

  • sıradan birkaç hafta sonra akılda kalacak hiçbir karesi olmayan basit bir amerikan filmi antony hopkins neden böyle bir filmde oynadı anlamadım,bence onun filmi bu değil...

  • fazla abartılacak bi yanı olmayan bilndik CIA li falan iyi bi komedi filmi.rock bi harika.

  • adamımsın just harikasın ben genellikle edımorfigibi adamların filmini izlerim bundan sonra seni de izlicem eğer oynarsan flimler de onutma adamımsın

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Gizli Ortak filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Gizli Ortak filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir