Gözlerindeki Sır

The Secret in Their EyesEl secreto de sus ojos

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Gözlerindeki Sır
Olumsuz Örnek Oluşturabilecek Davranışlar içerir
13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 8.1 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (108 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

En İyi Yabancı Film Oscar'ı alan THE SECRET IN THEIR EYES / GÖZLERİNDEKİ SIR, dünya çapındaki birçok festivalden de bol ödülle döndü ve IMDB top 250 listesinde yerini aldı . Ödüllü yönetmen Juan Jose Campanella, bir sorgu müfettişiyle bir hakimin, kendilerini 25 yıla yayılan bir kovalamacanın içinde buluşunu anlattığı GÖZLERİNDEKİ SIR'da gizem, gerilim ve romantizmi harmanlayan olağanüstü bir öykü kurguluyor.

Görevinden yeni emekli olan sorgu müfettişi Benjamin (Ricardo Darin), bir türlü peşini bırakmayan ve mazisi 25 yıl önceye dayanan bir tecavüz - cinayet vakasının romanını yazmaya karar verir. Kısa bir süre sonra cinayetin acı dolu hatırası üzerine düşünmek, Esposito'nun güncel yaşamının detaylarını aydınlatmaya başlar ve onu, duygularına ayna tutarak saplantılı bir aşkın ördüğü ağ ile yüzleşmeye zorlar. Korkunç suçun gizemi kendini yavaş yavaş ele verirken, Benjamin adalet ve kendini arayış ekseninde ciddi bir sınavdan geçecektir.

GaleriYorumlar
  • Uzun zamandan beri izlediğim en güzel film. Film uzun süresine rağmen oldukça akıcı ve final sahneleri muhteşem. Şiddetle tüm arkadaşlara tavsiye ediyorum.

  • Film genel olarak izlenmesi gereken bir filmdir diye düsünüyorum. Cinayet sorgusuna ve korkulara farklı bir açıdan bakılmış. Kurgusu gerçekten cezbedici ve tahmin edilebilir bir sonu olsa bile duygusallıktan ve akıcılıktan ödün verilmemiş.Ancak, filmdeki ana karakterlerin arasındaki sonradan çok güzlü oldugunu anladıgımız aşk duygusunun yeterince oturtulmadan verildiğini farkediyoruz. Bazı sahneler üstünkörü geçildiğinden çok yerinde bir hissiyat veremedi. Ayrıca bazi çelişkiler de var filmin içinde.Özet olarak mutlaka izlenmesi gereken bir film olduguna inanıyorum, kaçırmayın derim.

  • Çok gereksiz uzatılmış. Güya arka planda bir aşk hikayesi yürüyor ama çok vasat.Biraz dikkatli bir izleyici sonunu da rahatlikla tahmin edebiliyor. Büyük umutlarla izlesem de pek tatmin olamadim.

  • sıkıcı,durağan ve vasat ötesi bir film "denemesi" bu izlediğimiz...sinema kültürü olan arkadaşlara duyurulur...

  • demekki aynı taraftan bakmıyoruz.. dediğim gibi zevk meselesi..uzatmaya gerek yok..herkes keyfine baksın!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Gözlerindeki Sır filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Gözlerindeki Sır filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir