Günahların Bekçisi

The Sin Eater

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Günahların Bekçisi
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.5 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (103 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Alex Bernier adında genç bir rahip, bir kadın polisle birlikte bir cinayeti araştırmak üzere Roma'ya gidiyor. Bulunan ceset bazı dini semboller taşımaktadır. Simgeler akla Sin Eater adlı tarikatı getirmektedir. Alex kısa süre sonra kendisini gizemli olayların içinde bulur.

Doğaüstü "romantik" bir gerilim filmi. Şövalye filminin yönetmeni, eski filminden pek çok oyuncuyu bu çalışmaya da taşımış.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • film harika olmuş ledger çok ii oynamış.

  • Öncelikle film hakkında yapılan tanıtıcı bilgi yanlış aktarılmış. Yanıltıcı fikir veriyor. Sonrasında film senaryosu fazlasıyla kaliteli boşluk bulamadım. film izleyiciyi düşünmeye sevkediyor. ama ne yazık ki bu eyleme enerji harcamak istemeyen "tüketici" ler kötü filmdi uzundu sıkıcıydı yaftası yapıştırıp yorumunu esirgememiş oluyor. dini güç haline gelmiş kurumlara karşı yapılan filmler ne yazık ki gereken objektif yorumu almıyor. bu film de o şekilde objektif düşünemeyen tüketiciler, pardon "sanat eleştirmenleri" tarafından kötü yorumları toplamış. Uzatmadan filmin aşağıdaki terimlere yabancı olmayanlar, ilgi duyanlar tarafından ilgiyle ve beğeniyle karşılaşılacağından eminim..anti-dincilik, heretizm, okültizm, mistisizm, kilise karşıtlığı, afaroz, kolay yoldan cennet vs.. güzel bir gerilim filmiydi. tabi bizim gariban tüketicinin gerilim ya da korku filmlerinden anladığı oluk oluk kan olunca kana susamış izlekleri tatmin etmeyeceği ortada. neyse imbd de puanı düşük olsa da benim vereceğim puan 10 üzerinden 8 olacaktır.

  • ledger guzel bır oyuncu bu fılmden hıc bır beklentım olmamasına ragmen gayet guzel buldum

  • Yönetmenin atmosferi iyi kurduğunu,Heath Ledger'ın performansının iyi olduğunu söyleyebiliriz.Ama film vasat.

  • sıkıcı sıkıcı sözü uzatmama gerekirse kötü bir film

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Günahların Bekçisi filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Günahların Bekçisi filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir