Güneşi Gördüm

4 kişi izlemiş. | 6 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Güneşi Gördüm
Olumsuz Örnek Oluşturabilecek Davranışlar içerir
7 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
13 yaş altı izleyici kitlesi aile eşliğinde izleyebilir
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.5 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (1418 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Mahsun Kırmızıgül'ün ikinci yönetmenlik denemesi Güneşi Gördüm, kalabalık bir ailenin filmi. Askerin emriyle köylerini boşaltan ve bir kısmı İstanbul'da şansını denerken diğerleri de umudu Norveç'e kaçmakta arayan bir aile bu.

Beş kız çocuğun ardından istediği oğla sahip olan Ramo, bir oğlu askere giderken diğeri dağa çıkmış Davut, sert mizaçlı Mamo ve onun kendini hep kız gibi hissetmiş erkek kardeşi Kadri filmin merkezinde yer alıyorlar.

Yine çok fazla öykü anlatıyor Kırmızıgül bize. Ama bu kez eklektik durmuyor öyküleri; hepsi bir çatı altında, aynı tema etrafında toplanıyor. Güneşi Gördüm -Güneşi Gördüm

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Mahsun Kırmızıgülün yine milleti ağlatmak üzerine kurulmuş bir filmi. malesef bir çok konuyu aynı anda işlemeye çalıştığı için film izleyici yoruyor. fakat genel anlamda başarılı hazırlanmıkş bir film.

  • helal olsun valla başka ne denir bilemiyorum..çok çok iyi bir filmdi.

  • Ben bir doğuluyum. Ordaki yanlış bilgineldirmeyi cahalet demiyorum biliyorum. Mahsun bey bunu çok etklieyici bir dille türkiye ye hatta dünya duyurdu. Her koyuna deyinmesi ile beraber çok etkileci ve anlamı bir filim oldu. Sadece bir konuya bağlıyıcı klamamısında çok önemli . ŞAHSIM OLARAK EN ÇOK ETKİLENDİĞİM FİLİM OLDU BU YAŞIMA KADAR !

  • ben kendi adıma mahsun kırmızıgülü tebrik ederim şarkıcılığından daha iyi yapıyor bu işi,çok iyi rol yapıyor bence,sevmesenizde takdir etmeyi bilin bence,türk sinemasının iyi filmleri arasına girer

  • Bir önce ki filmde huzur evinde ki yaşlıların hikayesini ele alan mansun kırmızıgül bu filminde terör ve eşcinsellik sorununa el atıyor. Bundan sonra ki filmide büyük ihtimalle çocuk yetiştirme yurtları üzerine olacaktır. Doğuşun da o film de rol alma olasılığı yüksek. Tabi bütün dünya da ele alınan ama henüz Türkiyede çekilmemiş olan "World of Warcraft" (WOW) madurları içinde bir film bekliyoruz mahsun kırmızıgülden...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Güneşi Gördüm filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Güneşi Gördüm filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir