Hababam Sınıfı Güle Güle

Hababam Sınıfı Güle Güle

2 kişi izlemiş. | 1 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

 Hababam Sınıfı Güle Güle
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 5.8 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (604 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Mehmet Bülbül, edebiyat öğretmenliğinden yeni mezun olmuştur ve tayini Çamlıca Lisesi'ne çıkmıştır. Hababam Sınıfı'nda ders vermeye başlayan Mehmet hoca doğulu olduğu için sınıf sürekli onunla dalga geçer.

Bu arada okul görevlilerinden Hafize Ana'nın kızı Nazlı da bu okulda okumaktadır ve annesinin Hafize Ana olduğunu uzun süre saklar. Mehmet Hoca da ona bu zor anlarında destek olur.

Hababam Sınıfı Güle Güle, Türk sinemasında önemli bir yere sahip olan Hababam Sınıfı serisinin bize veda ettiği film. Hababam Sınıfı Güle Güle

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Tarık Akan olmadan hababam sınıfı olmuyor.

  • Sağlam bir mirasa konup da mirası çarçur etmenin diğer bir haliydi bu film. Yapılmasa idi diyor insan keşke. Lakin ondan sonra günümüzde yapılan şu hababam saçmalıklarını görünce yine de başarılı buluyor. 7/10

  • İlkleri kadar iyi değil malesef :/

  • bence filmin adı hababm sınıfı bozmaya başlıyor olmalıydı. sonradan gelenlerde git gide berbatlaşmıştır. her yönden senaryo, oyunculuklar ve hababamı sevdiren filmin ruhu tamamen değiştirilmiş, laçka bir hal almıştr ne yazıkki.

  • Mehmet Ali Erbil'in Türk sineması içinde iğreti bir tip olarak tanınacağı daha o yıllarda belli imiş. berbat bir oyuncu olacağını haber veriyor Mehmet ali Erbil. Hababam Sınıfı'nın Kemal sunallı, Halit Akçatepeli, Şener Şenli yapımları yanında çok zayıf kalan bu yapım; Mehmet Ali Erbil-Mehmet Ali Alabora gibi bir çok yeteneksiz oyuncuların oynadığı son yapımların yanında çok başarılı bir yapım olarak duruyor. şöyle denebilir: "Hababam Sınıfı Güle Güle" yapımı 70li yılların mükemmel, özgün Hababam sınıfı yapımları ile 2000lerin berbat Hababam Sınıflarının tam ortasında duruyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Hababam Sınıfı Güle Güle filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Hababam Sınıfı Güle Güle filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir