Hayatım Ellerinde

Entre ses mains

0 kişi izlemiş. | 1 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Hayatım Ellerinde
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 4.9 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (49 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Laurent Kessler'le tanışana kadar Claire'in hayatı kocası ve kızıyla son derece tekdüze olarak devam etmektedir. Bir sigorta eksperi olan kadına danışmak üzere gelen playboy, korku dolu bir aşk hikayesinin de ilk adımını atmış olacaktır.

Saplantılı bir kadın avcısı olan Laurent'le ilişkisi ilerledikçe Claire'de de saplantılar baş göstermeye başlar. Yeni heyecanlar yaşadığı bu adam, şehirde terör yaratan bir kadın katiliyle benzerlikler taşımaktadır.

Korkunun dozu arttıkça aşkın bağı da güçlenir... Hayatım Ellerinde - Entre Ses Mains

S.T.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • fransız sinemasında belli birtakım genel sorunlar ve bunların aşılması için daha önce pekçok akım da bu sinemanın içinden çıkageldi ancak problem hala büyük. öncelikle sinema bir görüntü sanatıdır ki görselik bir filmin olmazsa olmazıdır! ancak bir çok fransız filminde bu görsellik kavramı hep ikinci planda. onlar için önce diyalog ve oyunculuk geliyor. elbette saygı duyulacak bir yaklaşım ama görsellikve tempoyu akışkanlaştıramazsanız itici oluyor! bu filmin de en temelsorunu bu. yoksa oyunculuk her fransız filminde olduğu gibi idare eder!!!!!!!

  • valla kim ne derse desin fena film diil özellikle isabelle carré için bile hertürlü seyredilir bence.Keske şok eden bi sonu olsaydı filmin ama klasik bi festival filminde bunada şükretmek lazım...

  • bence cok basarılı bır film ..psikolojik olarak sorunları olan veterinerin ruh halini gayet iyi analiz ederek,kocası ve kızıyla yasadıgı monoton hayattan sıkılan sigartacı kadınla olan ilişkisiyle daha daiyi anlasılıyor.kadının ergenlik dönemindeki patolojileriyle adamın ortak yönleri örtüşür,ve kadın isterek bu cıkmaza dogru yola cıkar...ama biliyordur kiii o adam artık onun için degerlidr.

  • festivalde gördüm ve çok kötü bir fransız film.hiç bir heyacanı yok ve sonunu bilebiyorsun.bu ara da fransızlar aldatma konusuna takmış durumda her filmde aynı konu üzerine gidiyorlar.

  • dün akşam festival kapsamında atlas'ta izledim.yönetmenin katılımı olacaktı ama nedense olmadı. neyse,velhasıl-ı kelam ben filmi başarılı buldum. evet,belki çok özgün bir konusu yok ama konudan ziyade işlenişin önemli olduğunu düşünüyorum ve bence yönetmen gayet başarılı. özellikle finale emin adımlarla ve sezdirmeden gitmesi dikkat çekici. yakın zamanda vizyona da gireceğini öğrendim ve epey rağbet göreceğini düşünüyorum. psikolojik sorunlara ustaca değinilmiş ve çocukluktaki problemlerin ileriki yaşlarda getirebileceği karakter bozukluklarına parmak basılmış. oyuncu seçimleri ayrıca takdir-e şayan. bu kadar gerilimin arasında aşk da güzel bir şekilde işlenmiş ki iki duygunun hem iç içe hem de kendi varoluşları içerisinde aktarılabilmesi filmin başarı katsayısını daha da artırıyor. son zamanlarda izlediğim en iyi fransız filmlerinden birisi...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Hayatım Ellerinde filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Hayatım Ellerinde filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir