Hayatının Tek Yolculuğu

The Only Journey of His Life

0 kişi izlemiş. | 3 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Hayatının Tek Yolculuğu
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 5.0 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (23 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

19. yüzyıl sonundayız. 12 yaşındaki Bettina'ya karşı obsesif bir tavır sergilemiş olan yazar Georgios Vizyenos, Atina'daki bir akıl hastanesine kapatılmıştır. Hastanede yattığı süre boyunca, İstanbul'da geçen çocukluğuna dair hatıralar, Vizyenos'un aklında silik gölgeler gibi gezinip durur; fakat asla netlik kazanmazlar. Bir yandan da, bu hatıralara dayanarak geçmişte ürettiği öyküleri okumaktadır. Kendi yazmış olduğu satırlar, gerçeği mi, yoksa kurguyu mu yansıtmaktadır, emin olamaz. Büyük dedesinin ön plana çıktığı anılar ve içinde bulunduğu gerçek, birbirine karışan Vizyenos'u garip bir hayal dünyasına iteler...

Hayatının Tek Yolculuğu - To Monon Tis Zois Tou Taxidion

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • sinematek de izlemiştim.Düşlerle gerçeklerin birbirine karıştığı istanbulun geçmişine dönük bir anı filmi bu tarz sevenlere tavsiye edilir.

  • bu filmi mutlaka bulmak istiyorum bu konuda her hangi bir bilgisi olan lütlen mojo22@mynet.com adresine mail atabilir mi ?

  • ilginç bir filme benziyor ama butür filmlerin vcd sini bulmak çok zor.. bu konuda bir bilgisi olan varsa lütfen söylesin.. bu tür filmleri festivaller dışında görmek çok zor festivallerde de saati falan uymayabiliyo yani bir kaçırınca bir daha izleyemiyoruz...

  • ilginç bir sentez...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Hayatının Tek Yolculuğu filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Hayatının Tek Yolculuğu filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir