Her Şey Parayla Güzel

All About the Benjamins

0 kişi izlemiş. | 1 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Her Şey Parayla Güzel
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.7 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (62 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Miami'de, hiç de az sayılmayacak miktarda para bulan Bucum Jackson, bu paraları ortağı Reggie Wright ile paylaşmaya pek niyetli değildir.

Bucum ve ortağının durumlarından şüphelenen yerel polis onların peşine düşer. Paraları eyalet dışına çıkarmaya uğraşan ikili, talihsizlik sonucu içinde elmas hırsızlarının bulunduğu bir araçla yolculuk yapmaya başlarlar. Bundan sonrası komik ve bir o kadar da sürükleyici olaylarla doludur.

Her Şey Parayla Güzel - All About the Benjamins

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Sabun köpüğü filmlerden , hatta berbat ötesi

  • bence çok manyak bir film komedi gerilimli ve siyah zenciler için class bence hepinizin bu filmi seyretmesini tavsiye ederim

  • bende filmi tesadüfen gördüm ve aldım.sürükleyici,komik ve aksiyon'u olan bir film.çok fazla bir şey beklememek gerekiyor.her şeyin para olduğunu üstüne basa basa vurguluyor.ama bencede sağlık paradan daha önemlidir.boş vaktiniz varsa ve canınız sıkılyorsa izleyin.özellikle mıke epps süperdi.7/10

  • BENCE BAŞTAN SAĞMA BİR GÜLDÜRÜ FİLMİ.AMA OLSUN TÜRKİYE'DE BÖYLE BAŞTAN SAĞMA DİYE KÜÇÜMSEDİĞİMİZ FİLMLER BİLE ÇEKİLEMİYOR.HERŞEYİN PARA OLARAK DEĞERLENDİRİLDİĞİ DÜNYADA, DÜNYA İNSANLARININ PARAYA BAKIŞ AÇISI MİZAHİ BİR DİLLE SORGULANIYOR.İŞİN EN SAÇMA YANI İSE BU KADAR SAĞLAM BİR MAFYA GRUBUNA KAFA TUTAN BU İKİ SALAK ZENCİ KAREKTERİ NEDENSE BAŞINA HİÇBİRŞEY GELMEDEN ORTALIKTA MAFYA AİLESİNİ BİRİBİRİNE KARIŞTIRIRCASINA OYNUYORLAR. HERŞEYİN PARA OLARAK DEĞERLENDİRİLMESİ BENCE ÇOK SAPIKÇA VE NEVROTİK BİR DÜŞÜNCE.FREUD PSİKOLOJİSİNE GÖRE HERŞEYİ MADDİ ANLAMDA DEĞERLENDİREN İNSANLAR GENELLİKLE İÇLERİNDE TAŞIDIKLARI AŞAĞILIK KOMPLEKSİNİN BİR ÜRÜNÜ OLARAK BU ANLAYIŞA SARILIYORLAR.BU YENİ KRİTERİ ORTAYA ATARAK İNSANLARIN KENDİLERİNİ ZAYIF VEYA AŞAĞI GÖRDÜKLERİ TARAFLARINA BAKARAK DEĞERLENDİRMELERİNİ DEĞİLDE DAHA FARKLI BİR AÇIDAN DEĞERLENDİRMELERİNİ ÖNGÖRÜYOR.BENCE EN ÖNEMLİ ŞEY İNSANIN SAĞLIKLI BİR BİÇİMDE YAŞAYABİLMESİDİR.BİZİM İÇİN HERŞEY DEMEK OLAN PARA ÖLÜMÜ BEKLEYEN BİR KANSER YADA AIDS HASTASI İÇİN HİÇBİRŞEY DEMEKTİR.

  • Eğlenceli harketli klasik bir rapçi zenciler filmi sallama bir film

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Her Şey Parayla Güzel filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Her Şey Parayla Güzel filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir