Hırçın Sevgilim

My Sassy GirlYeopgijeogin geunyeo

4 kişi izlemiş. | 160 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Hırçın Sevgilim
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 8.6 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (198 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Kyun-woo bir akşam evine dönerken metroda güzel bir kıza rastlar. Ne var ki kız kör kütük sarhoştur ve ayakta bile duramamaktadır. Kız trenin önüne düşmekten kurtaran Kyun-woo, bindikleri trende de kıza destek olmaya çalışır.

Trendeki diğer yolcular baygın olduğu için onu taşıyan Kyun-woo'nun kızın erkek arkadaşı olduğunu düşünürler, bu nedenle çocuk da kızı bırakıp gidemez. Bu karar insanın da hayatında bir dönüm noktası olacaktır.

Ho-sik Kim'in internette yayınladığı kendi anılarına dayanan hikayelerinin kitap haline getirilen aynı isimli romanından uyarlanan film, Günye Kore'nin en iyi romantik-komedilerinden biri olarak kabul ediliyor. Hırçın Sevgilim - Yeopgijeogin geunyeo

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • vaaaw

  • aşk açımasızdır bazende

  • filmin adındaki şirinliğin altına aşkın verdiği acımsı tat işlenmiş ve ancak aşkı TADANLAR dillerinin arkasında bu yanma hissine varırlar.... KESİNLİKLE İZLEDİĞİM EN İYİ KORE FİLMİYDİ AYRICA DA ZEVKLER VE RENKLER FARKLIDIR.TARTIŞILMAZ.YARGILANMAZ izleyicilerin görüşleri referanstır fakat BAŞKALARININ GÖRÜŞLERİYLE FİLM İZLENMEZ BU GÖRÜŞLER ANCAK ÖNERİDİR filmden ne beklediğine de bağlı........... eğer beklentilerin karşılanmamışsa....... yorumlara suç bulmaya hiç gerek yok çok fazla düşünüp filmi gölgelemeye de........

  • kore dizileri ve filmleri mükemmel oluyor yıllardır hayranım

  • üniversite yıllarımda,kore sinemasını keşfe çıkmamın nedenidir bu film...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Hırçın Sevgilim filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Hırçın Sevgilim filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir