Hudson Hawk

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Hudson Hawk
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.8 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (89 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Hudson Hawk lakaplı ünlü hırsız Eddie Hawkins on yıldır yatmakta olduğu cezaevinden çıkarken kendine hayatının geri kalanını dürüst bir vatandaş olarak geçireceğine söz verir. Fakat iki uçuk milyoner olan Darwin ve Minevra Sunflower, Eddie'den Leonardo Da Vinci'nin üç eserini çalmasını isterler. Eddie'nin bu teklifi geri çevirme şansı yoktur, çünkü Mayflower'lar onu eğer işbirliği yapmazsa yakın arkadaşı Tommy'i öldürmekle tehtit ederler.

Filmin başında gördüğümüz sekanslarda Leonardo Da Vinci kurşunu bronza çevirecek bir alet üzerinde çalışmaktadır. Fakat Vinci'nin ufak bir hatası aletin kurşunu bronz yerine altına çevirmeye başlamasına neden olur. Bu buluşun yanlış ellere düştüğünde ne kadar tehlikeli olabileceğini tahmin eden Vinci, aletin üç parçasını üç ayrı eserinin içine saklamaya karar verir.

Mayflower'ların niyeti ise Eddie'ye bu üç eseri çaldırmak ve elde ettikleri altınlarla dünyanın finansal sistemini yerle bir etmektir... Hudson Hawk - Hudson Hawk

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • en çok haz aldığım bruce willis filmlerinden biri. Yıllarca bir özel kanalda dublajlı haliyle izlemek güzeldi. Evde ise alt yazılı olarak izliyorum. Kendi yazdığı senaryo otoriteler tarafından her ne kadar beğenilmese de bence gerçek bir eser. Zaten bundan yıllar sonra tıpkı buna benzer şekilde da vincinin şifresi yapıldı. Belki de Hudson Hawkı eleştirenler Da Vincinin Şifresini izledikten sonra hata yaptıklarını anladılar. Şifre ve esrar çözme konularını tema alarak Mumya - Kayıp Hazine gibi filmlere de ışık tutan Hudson Hawk, Bruce Willisin dolu dolu bir filmi olarak izleyicisini her zaman kendisinin içinde sarıyor

  • En kötü filmlerinden, kalitesiz bi film olmş..

  • bence bruce willis'in en eğlenceli filmlerinden biri... hem macera var hem de komedi tavsiye ederim...

  • Hoş bir yapım

  • bence bruce willisin en eğlencele en şirin filimlerinden birisi izlediğim için hiç pişman değilim....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Hudson Hawk filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Hudson Hawk filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir