İblis

La Posesion de Emma Evans

2 kişi izlemiş. | 28 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


İblis
15 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
Şiddet / Korku içerir
 • IMDB Puanı : 5.0 / 10
 • Filmin Puanı : 8.1 /10  - filmin yorumlarını oku
 • Filmi Oyla :
   (25 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Onbeş yaşındaki Emma Hawkins çevresindeki genç kızlardan biraz farklıdır. Ergenliğin getirdiği bazı psikolojik sorunlarla boğuşan kız, anne ve babasının onu anlamadığını düşünmektedir. Aile bağları ve kendi özgürlüğü ile ilgili problemleri olduğunu düşünen Emma bir süre sonra çok daha baş ağrıtıcı bir problemle yüzleşmek zorunda kalacaktır. Günlerden bir gün ani olarak hem psikolojik hem de fiziksel olarak değişmeye başlayan kızın sorunlarının tıbbi olduğunu düşünen ailesi kızlarını doktora götürür. Yapılan testlerden herhangi bir sonucun çıkmaması üzerine aile dertlerine başka bir yerde başka bir cevap aramak durumunda kalacaktır.

GaleriYorumlar
 • çok saçma bi film sonunu izlemeden çıktım bile.. zaman kaybı!

 • ben meleklerle iblis bir değil diye biliyorum çünkü melekler nurdan iblis ateşten yaratılmıştır.

 • özge çok bilmişlik yapma? kendine gel rabbul alemin arkadşin değil? '' meleklere eğil dedin iblis eğilmedi diye niye kızıyosun? anlayan varsa beri gelsin..'' sen rabbinle böyle konuşamasın? herşey önceden yapılmış hazırlanmıştır? hiç birşey boşuna değildir? rabbimiz zaten iblisin eğilmeyeceğni biliyordu? onu da dünya yaşantımızda tutuğu sınava dahil edecekti ki bunu yaptı? işte şu ibliste senin kanına girdi ve rabbinle sıradan bi arkadşınmış gibi konuşmana sebep oldu ve seni şirke sürükledi? sen rabbine hesap soramasın? senin hadine mi düşmüş rabbimiz iblise kızmış yada kızmamış? yorumunu hemen kaldır?

 • bnmki anlamak deqil ama söliyim iblis meleklerden daha üstün bi seviyedeydi hatta tabiri caizse meleklein hocasıydı kendni en büyük olarak qrüyordu ve adem as yaratıldıqnda onun önünde eqilmek istemedi cnkü adem as camurdan seytan ise atesten yaratılmıstı kendini daha büyük qrdü Allahın emrine karsı qeldi ve cennetten kovuldu o qüne kdar melekti ama o qünden sonra iblis oldu ins aydınlatabilmismdir

 • hayatımda izlediğim en guzel gerilim filmi evil of earth idi (şeytanların dirilişi diye türkçeye çevrilmiş bu film hamile bayanlarrdan 6 tanesinin bebek düşürmesin sebep oluğu için kaldırılmiştı içerik olarak incelendiğinde gayet hoş gibi izlemek isterım:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle İblis filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve İblis filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir