İçimdeki Deniz

Mar Adentro

1 kişi izlemiş. | 2 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


İçimdeki Deniz
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 8.6 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (1159 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Ramon Sampedro'nun yaşamı, 30 yıldır bir yatakta geçmektedir. Gençliğinde geçirdiği bir kazadan sonra hayatla tek ilişkisi deniz manzaralı penceresidir.

Hayatına iki kadın girer: avukat Julia ve köylü kızı Rosa. Bu iki kadından biri, boynundan aşağısı felçli adama hayatın anlamını tattırır ve onun kurtuluşunu sağlar.

Alejandro Amenabar'ın bu çalışması Venedik'te ikinciliği, başrol oyuncusu Javier Bardem'e de En İyi Erkek Oyuncu ödülünü aldı. İçimdeki Deniz - Mar Adentro

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Filmin konusu başlığı altındaki yazıda yanlış bilgi vardır o da şudur ki Ramon'un yataktan gördüğü pencere deniz manzaralı değildir aksine kendisine neden deniz manzaralı bir penceresi olmadığını sorulduğunda zaten onu istediğinde hayal ederek görebildiğini söyler.

  • ramon olmak mı zor olan, yoksa jose, manuela olmak mı? biçare ölmek isteyen olmak mı, yine biçare ölmek isteyeni izlemek mi? bu filmin bu kadar gerçekçi, ve bu kadar açık sözlü olması, çok rahatsız edici, çok iç yaralayıcı.. izlemesi çok zor bir film.. içiniz sıkışıyor, boğazınız düğümleniyor.. filme kapılmamak, gerçek dünyadan kopmamak için etrafınıza bakınıyorsunuz.. nasıl ifade edebilirim duyduğum rahatsızlığı bilmiyorum.. muhteşem bir film..

  • Yaşam nedir ?Gibi derin bir soruya,kendi diliyle bir felçlinin gözünden cevap veren bir film.Bu tür hastaları çok etkileyeceğini düşündüğüm bir yapım,üstelik bu konuyu işleyen onlarca film çekilmesine rağmen en kalitelisi...En can alıcı noktası Ben neden mutlu olamıyorum ? repliği idi...Javier Bardem de gereken performansı göstermiş.**Kaçıp gidemiyorsan ve birilerine bağlı olarak yaşamak zorundaysan,gülerek ağlamayı öğreniyorsun8/10

  • javier bardem sen neymişsin be...

  • Benim için her zaman ilk on oyuncular listesinde olan Bardem, her zaman ki gibi harika bir oyunculuk sergilemiş. Senaryo zaten harika. Sonuç, her haliyle değerli bir film var karşımızda. İspanyol sineması Amenabar gibi genç yetenekler, Almadovar gibi ustalarla yükselmeye devam edecektir şüphesiz. Nacizane fikrim İçimdeki Deniz gibi eserleri izleyin ve izlettirin. Sevgi ve saygılarla...Vesselam...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle İçimdeki Deniz filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve İçimdeki Deniz filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir