İnanılmaz Örümcek-Adam

The Amazing Spider-Man

8 kişi izlemiş. | 75 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


İnanılmaz Örümcek-Adam
3 Boyutlu
13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
15 yaş altı izleyici kitlesi aile eşliğinde izleyebilir
Şiddet / Korku içerir
 • IMDB Puanı : -
 • Filmin Puanı : 8.7 /10  - filmin yorumlarını oku
 • Filmi Oyla :
   (72 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Anne ve babası tarafından terk edilmiş Peter Parker, babasına ait bir evrak çantası bulduğunda, anne ve babasının kayboluş nedenini anlamak için araştırmalara başlar. Babasının eski ortağı Dr. Curt Connor’un laboratuvarına yönlendiğinde Örümcek Adam Connor’un ikinci kişiliği ile karşılaşır. Peter, hayatını değiştirecek kararı alır ve kahraman olmak için kaderine yön verir.

GaleriYorumlar
 • ilk önce yanılmıyorsam seksenli yada doksanlı yıllarda bir örümcek adam filmi çekildi daha sonra uzun bir aradan sonra 3 seriden oluşan son seyrettigimiz örümcek adam filmi çekildi şimdi oda bitti bu seferde inanılmaz örümcek adam çıktı nebuya

 • Bence güzeldi . Diğer yorumları yazanların yarısı filmi izlememiş yarısı da filmi anlamamış.

 • insanları anlamıyorum. ortada mükemmel bir film varken bir kişinin "berbat" demesiyle çoğu kişi ona benzer yorumlar yapmış. belki de çoğu izlemediği halde yapmıştır bu olumsuz yorumları.. bu filmi aslında sinemada izleyecektim ama o gün başka bir işim çıktığı için izleyememiştim ve öyle kalmıştı. sonra bir kaç ay DVD 'sinin çıkmasını bekledim. çıkar çıkmaz da aldım zaten.. ben bu filme yapılan yorumların yarısından çoğunu okudum. yorumların çoğu olumsuz olduğu için şaşırmıştım "bu film bu kadar kötü mü acaba?" diye. kesinlikle önceki Spider-Man 'den çok çok daha iyi film. zaten orjinal hikaye bu filmdekinin aynısı. (Marvel - Comics 'leri okuyanlar bilirler.) bazıları ilk filmle aynı dese de.. kesinlikle öyle değil. ilk filmdeki hikayeyle bu filmdeki hikayenin arasında dağlar kadar fark var. diyeceğim şu ki; olumsuz yorumlara kanmadan izleyin. yoksa pişman olursunuz.

 • Beklentilerimi karşılamadı

 • kötüüüüü

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle İnanılmaz Örümcek-Adam filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve İnanılmaz Örümcek-Adam filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir